0

Pique znowu jako skrzydłowy ;]

0

No i znowu Alves

0

Pięknie generał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

"Aduriz rozzzzjechały się nogi pod Adurizem!!" ;]

0

Albo mi się wydawało albo Cuenca powiedział "puta" ;]

0

Uff, Pinto

0

Brawo Abidal

0

Brawa dla Puyola!

0

W poprzednim meczu 2 rulety Puyola, a dzisiaj Pique swietnie drybluje ;]

0

I znowu Alves oczywiście

0

Nie wiem co ten komentator ma z oczami. Piłka trafiła go w twarz a on mówi że to była "przypadkowa ręka"

0

Co odwala Pinto??? ;]

0

jaworki7
Twoj komentarz wiele wniósł do dyskusji.

0

Pięknie Messi, szkoda

0

Ajajaj

0

"Oj ależ tam karambol" ;]

0

Pinto!!!!!!!!!!!!

0

Tytuł tego tematu najlepiej oddaje przebieg spotkania.

0

"Taniec trenerów-uroczy" ;]

0

Shiv3R
mówi się Tejo

0

To już powinien być Hat Trick Fabregasa!!!!!!!!

0

Ładnie Xavi przymierzył

0

Valencia narazie nie ma pomysłu na gre

0

No panowie trzeba to wykorzystywać !!!

0

Thiago jaki magik ;]

0

Ajajaj ładna klepka

0

Dobry pressing

0

No takiego rozwiązania rzutu wolnego w wykonaniu barcy jescze nie widziałęm ;]

0

messiking
Wygląda to napewno dużo lepiej niż na początku meczu

0

Jak oni mogli to zmarnować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?