8 lutego 2012, 22:45
0
Pique znowu jako skrzydłowy ;]
8 lutego 2012, 22:44
No i znowu Alves
8 lutego 2012, 22:40
Pięknie generał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 lutego 2012, 22:39
"Aduriz rozzzzjechały się nogi pod Adurizem!!" ;]
8 lutego 2012, 22:34
Albo mi się wydawało albo Cuenca powiedział "puta" ;]
8 lutego 2012, 22:32
Uff, Pinto
8 lutego 2012, 22:31
Brawo Abidal
8 lutego 2012, 22:30
Brawa dla Puyola!
8 lutego 2012, 22:27
W poprzednim meczu 2 rulety Puyola, a dzisiaj Pique swietnie drybluje ;]
8 lutego 2012, 22:22
I znowu Alves oczywiście
8 lutego 2012, 22:20
Nie wiem co ten komentator ma z oczami. Piłka trafiła go w twarz a on mówi że to była "przypadkowa ręka"
8 lutego 2012, 22:18
Co odwala Pinto??? ;]
8 lutego 2012, 22:17
jaworki7 Twoj komentarz wiele wniósł do dyskusji.
8 lutego 2012, 22:14
Pięknie Messi, szkoda
8 lutego 2012, 22:13
Ajajaj
8 lutego 2012, 22:10
"Oj ależ tam karambol" ;]
8 lutego 2012, 22:06
Pinto!!!!!!!!!!!!
8 lutego 2012, 21:56
Tytuł tego tematu najlepiej oddaje przebieg spotkania.
8 lutego 2012, 21:45
"Taniec trenerów-uroczy" ;]
8 lutego 2012, 21:41
Shiv3R mówi się Tejo
8 lutego 2012, 21:40
To już powinien być Hat Trick Fabregasa!!!!!!!!
8 lutego 2012, 21:37
Ładnie Xavi przymierzył
8 lutego 2012, 21:36
Valencia narazie nie ma pomysłu na gre
8 lutego 2012, 21:34
No panowie trzeba to wykorzystywać !!!
8 lutego 2012, 21:33
Thiago jaki magik ;]
Ajajaj ładna klepka
8 lutego 2012, 21:30
Dobry pressing
8 lutego 2012, 21:29
No takiego rozwiązania rzutu wolnego w wykonaniu barcy jescze nie widziałęm ;]
8 lutego 2012, 21:27
messiking Wygląda to napewno dużo lepiej niż na początku meczu
8 lutego 2012, 21:22
Jak oni mogli to zmarnować?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Pique znowu jako skrzydłowy ;]
0
No i znowu Alves
0
Pięknie generał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
"Aduriz rozzzzjechały się nogi pod Adurizem!!" ;]
0
Albo mi się wydawało albo Cuenca powiedział "puta" ;]
0
Uff, Pinto
0
Brawo Abidal
0
Brawa dla Puyola!
0
W poprzednim meczu 2 rulety Puyola, a dzisiaj Pique swietnie drybluje ;]
0
I znowu Alves oczywiście
0
Nie wiem co ten komentator ma z oczami. Piłka trafiła go w twarz a on mówi że to była "przypadkowa ręka"
0
Co odwala Pinto??? ;]
0
jaworki7
Twoj komentarz wiele wniósł do dyskusji.
0
Pięknie Messi, szkoda
0
Ajajaj
0
"Oj ależ tam karambol" ;]
0
Pinto!!!!!!!!!!!!
0
Tytuł tego tematu najlepiej oddaje przebieg spotkania.
0
"Taniec trenerów-uroczy" ;]
0
Shiv3R
mówi się Tejo
0
To już powinien być Hat Trick Fabregasa!!!!!!!!
0
Ładnie Xavi przymierzył
0
Valencia narazie nie ma pomysłu na gre
0
No panowie trzeba to wykorzystywać !!!
0
Thiago jaki magik ;]
0
Ajajaj ładna klepka
0
Dobry pressing
0
No takiego rozwiązania rzutu wolnego w wykonaniu barcy jescze nie widziałęm ;]
0
messiking
Wygląda to napewno dużo lepiej niż na początku meczu
0
Jak oni mogli to zmarnować?