8 lutego 2012, 21:21
0
Dobrze że padła ta bramka bo mogło by być róznie, Valencia była coraz bliżej zdobicia gola
8 lutego 2012, 21:19
Piękny cross
Ale gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 lutego 2012, 21:15
Mieliśmy szczęście
8 lutego 2012, 21:14
"Sygnalizuje arbitrowi że był tarmoszony" haha ;]
8 lutego 2012, 21:10
Cuenca jeszcze nie rozumie się zbyt dobrze z Abidalem
8 lutego 2012, 21:08
Tezio, haha ,mamy następne ciekawe nazwisko według komentatora
8 lutego 2012, 20:58
Nieźle zaczyna komentator Srandro Rosell ;]
1 lutego 2012, 22:28
Wreszcie Messi ma z kim pograć z prawej strony jak wszedł Dani
1 lutego 2012, 22:25
Puyol zakręcił!!
1 lutego 2012, 21:45
Messi k***a podawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 lutego 2012, 21:42
"Jest Piatti znowu ten mikrus frunąąąąąąąąący po piłke" ;] haha
1 lutego 2012, 21:38
Na problemy Puyol!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha
1 lutego 2012, 21:31
"No to teraz zakładamy kaski,gogle, teraz się zacznie, polecą iskry." Co ten komentator ma w bani !!!
25 stycznia 2012, 23:32
@Mały_20 Szanujesz Barce jako klub, a mówisz że Alves to małpa. Ok nie ma pytań
25 stycznia 2012, 23:30
@Mały_20 Uspokój się chłopczyku, idź lepiej spać bo jutro szkoła.
28 września 2011, 22:34
maksi999 ale david też na nią zasłużył bo rozegrał bardzo dobry mecz.
28 września 2011, 22:33
no i kolejna manita ;]
28 września 2011, 22:05
Bramkarz Bate jest dzisiaj w wysmienitej formie ;]
28 września 2011, 22:02
swietne podanie , szkoda
28 września 2011, 21:59
Ale siata, przepiekny gol ;]
28 września 2011, 21:28
Jeszcze kilka goli i idziemy na króla strzelców ;]
28 września 2011, 21:27
Villa wiedział co zrobić z piłką, bo wyraźnie czekał na Leo
28 września 2011, 21:24
Aha, nie mam pytań. Genialna interwencja ;]
28 września 2011, 21:18
niezla próba villi
28 września 2011, 21:17
Niepotrzebna sytuacja, mozna bylo jej uniknac gdyby valdes nie wychodzil z bramki
28 września 2011, 21:08
wspolczuje pilkarza bate
29 sierpnia 2011, 22:12
TO teraz może jeszcze valdes ;]
29 sierpnia 2011, 22:11
golasso golasso
29 sierpnia 2011, 22:08
Alexis szukał tego podania, szukał i w końcu je dostał. Brawo ;]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dobrze że padła ta bramka bo mogło by być róznie, Valencia była coraz bliżej zdobicia gola
0
Piękny cross
0
Ale gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mieliśmy szczęście
0
"Sygnalizuje arbitrowi że był tarmoszony" haha ;]
0
Cuenca jeszcze nie rozumie się zbyt dobrze z Abidalem
0
Tezio, haha ,mamy następne ciekawe nazwisko według komentatora
0
Nieźle zaczyna komentator Srandro Rosell ;]
0
Wreszcie Messi ma z kim pograć z prawej strony jak wszedł Dani
0
Puyol zakręcił!!
0
Messi k***a podawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
"Jest Piatti znowu ten mikrus frunąąąąąąąąący po piłke" ;] haha
0
Na problemy Puyol!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha
0
"No to teraz zakładamy kaski,gogle, teraz się zacznie, polecą iskry." Co ten komentator ma w bani !!!
0
@Mały_20
Szanujesz Barce jako klub, a mówisz że Alves to małpa. Ok nie ma pytań
0
@Mały_20
Uspokój się chłopczyku, idź lepiej spać bo jutro szkoła.
0
maksi999
ale david też na nią zasłużył bo rozegrał bardzo dobry mecz.
0
no i kolejna manita ;]
0
Bramkarz Bate jest dzisiaj w wysmienitej formie ;]
0
swietne podanie , szkoda
0
Ale siata, przepiekny gol ;]
0
Jeszcze kilka goli i idziemy na króla strzelców ;]
0
Villa wiedział co zrobić z piłką, bo wyraźnie czekał na Leo
0
Aha, nie mam pytań. Genialna interwencja ;]
0
niezla próba villi
0
Niepotrzebna sytuacja, mozna bylo jej uniknac gdyby valdes nie wychodzil z bramki
0
wspolczuje pilkarza bate
0
TO teraz może jeszcze valdes ;]
0
golasso golasso
0
Alexis szukał tego podania, szukał i w końcu je dostał. Brawo ;]