0

Dobrze że padła ta bramka bo mogło by być róznie, Valencia była coraz bliżej zdobicia gola

0

Piękny cross

0

Ale gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mieliśmy szczęście

0

"Sygnalizuje arbitrowi że był tarmoszony" haha ;]

0

Cuenca jeszcze nie rozumie się zbyt dobrze z Abidalem

0

Tezio, haha ,mamy następne ciekawe nazwisko według komentatora

0

Nieźle zaczyna komentator Srandro Rosell ;]

0

Wreszcie Messi ma z kim pograć z prawej strony jak wszedł Dani

0

Puyol zakręcił!!

0

Messi k***a podawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

"Jest Piatti znowu ten mikrus frunąąąąąąąąący po piłke" ;] haha

0

Na problemy Puyol!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha

0

"No to teraz zakładamy kaski,gogle, teraz się zacznie, polecą iskry." Co ten komentator ma w bani !!!

0

@Mały_20
Szanujesz Barce jako klub, a mówisz że Alves to małpa. Ok nie ma pytań

0

@Mały_20
Uspokój się chłopczyku, idź lepiej spać bo jutro szkoła.

0

maksi999

ale david też na nią zasłużył bo rozegrał bardzo dobry mecz.

0

no i kolejna manita ;]

0

Bramkarz Bate jest dzisiaj w wysmienitej formie ;]

0

swietne podanie , szkoda

0

Ale siata, przepiekny gol ;]

0

Jeszcze kilka goli i idziemy na króla strzelców ;]

0

Villa wiedział co zrobić z piłką, bo wyraźnie czekał na Leo

0

Aha, nie mam pytań. Genialna interwencja ;]

0

niezla próba villi

0

Niepotrzebna sytuacja, mozna bylo jej uniknac gdyby valdes nie wychodzil z bramki

0

wspolczuje pilkarza bate

0

TO teraz może jeszcze valdes ;]

0

golasso golasso

0

Alexis szukał tego podania, szukał i w końcu je dostał. Brawo ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?