0

Platini znudzony ale ciezko sie dziwic bo pewnie zna juz zwyciezce edycji :D

0

Moze jeszcze z 5 podan w polu karnym bo za malo

0

To nie sa moje slowa tylko jakiegos tam serwisu futbol cos juz nawet nie pamietam, a wczesniej jakis typ wrzucil na FB wiec zaczalem googlowac ale nic wiecej nie znalazlem

0

przeciez nie mowie ze to jakas wyrocznia i wyznacznik, to tylko plota a wiadomo jak to jest z plotami :)

0

Nie jest tajemnicą, że Lionel Messi trzęsie szatnią FC Barcelona. Według dziennika "El Confidencial", Argentyńczyk zachowuje się niczym dyktator i nie szanuje kolegów. Żeby to unaocznić, posiłkowano się cytatami. "Co robisz? Jesteś nowy, jesteś nikim, więc podaj mi piłkę, ponieważ jesteś tutaj, żeby grać dla mnie" - miał powiedzieć do Cristiana Tello, który... popłakał się. Nikt nie zareagował, wszyscy na treningu to zignorowali. "Widząc jak jesteś słaby, nie wiem dlaczego kosztowałeś tak dużo. Nie strzelasz wielu goli, więc podaj mi piłkę" - miał z kolei powiedzieć do Alexisa Sáncheza. Piłkarze "Dumy Katalonii" milczą na ten temat. Historia ujrzała mimo tego światło dzienne, ponieważ Álex Grimaldo i Gerard Deulofeu opowiedzieli o tym kolegom podczas mistrzostw Europy U-19.



Moglaby redakcja cos wiecej poszperac na ten temat? ja mam tylko to a ciekawe sa takie njusy z szatni

0

a Bayern sie potyka, kibice narzekaja na styl blablabla. tak odbiegajac od tematu :)

0

Ja to samo ! :D Ronnie, Gio, Deco i jeszcze Giuly!!!!

0

akurat Rooney zawsze chwalił sobie styl gry Barcy i jest jej chyba malym kibicem, hehe, smiesznie by to wygladalo. A tak z drugiej strony to Anglicy sie srednio aklimatyzuja w zagranicznych ligach

0

Pomijam juz decyjzje podejmowane przez Mascherano oraz Xaviego ktory od poprzedniego sezonu powinien sobie usiasc na laweczce, Cesc jest 200x lepszy

0

Prawda jest taka, ze grane jest to samo co w zeszlym roku. Na lige pewnie wystarczy ale jak w LM wpadniemy na Chelsea, United, Bayern czy jakis inny klasowy zespol to bedzie bite i bez zadnych argumentow z naszej strony. Dopiero jak Neymar wszedl to troche sie rozruszalo ale prawda jest taka ze nie ma zadnego klasycznego napastnika ( bo Leo, Neymar i Alexis to dryblerzy, target men). Przydal by sie taki E2

0

Ale to blado wyglada, nie ma napastnika nie ma gry

0

czeski mialem na mysli obojetnie jaki, arabski hiszpanski angielski niemiecki :) no ale mniemam ze lipa

0

czy ktos z abontentow nc+ moze mi powiedziec czy da sie na jakims czeskim kanale obejrzec mecz? bo polsatu sport ni ma

0

Villa zawsze na szpicy grał to sie nie dziwcie, ze odzyl w Atleti

0

Ah David pewnie puchniesz z dumy i wcale sie nie dziwie, proponuje jeszcze ze dwie :)

0

Masakra co za PORAŻKA zarządu, jak tak w ogole mozna, ta druzyna nie istnieje w obronie, mistrzostwo zdobyte praktycznie tylko dzieki Messiemu ktory rozstrzygal mecze w pojedynke o_O

0

Zostalo 18 dni okienka, nie wierze juz w zadne spekulacje tylko oficjalny news jest brany pod uwage

elo

0

Kurde, daj namiary na kumpla moze mi u buków poobstawia

0

Klauzula klauzula, zawodnik wart jest 15mln€ wiec 25 to cena odpowiednia, dziekuje dobranoc

0

debil, jak Polska mogla wymusic przyjazd Neymara? Na mecze towarzyskie sa kontrakty a nie ugadywania

0

Fajnie byoby wyjac Mangale za 25mln max ;)

0

Czy ja wiem, Messi od najmlodszych lat juz lubił katowac rywali, moze przez te kontuzje dojrzal pilkarsko i sie troche uodpornił bo o dziwo kontuzjogenny nie jest. Przypomina mi sie jak plaklal na meczu z celtikiem w 2007 roku szkoda chlopa mi bylo wtedy!

0

Gio Dos Santos drugi Ronnie, Assulin drugi Messi, jest moze jakis drugi Cris ? ;) Tylu ich bylo i zaden nie wypalił, najwieksze talenty rodzą sie z dupy (jakkolwiek to brzmi), jesli cisnienie jest od najmlodszych lat to zazwyczaj nic z tego nie ma.

0

bo rządził, Wy patrzycie tylko przez pryzmat sportowy, a nie samą piłką nożną człowiek żyje. Tępił czerwonych i nie tylko polecam poczytac historie Hiszpanii. btw nie rozumiem poczuwania sie do niej przeciez jestescie Polakami :)

0

Zajebiscie, kibicuje Brazylii od pierwszych mistrzostw jakie widzialem (98') oby wygrali tez i dzisiaj :-)

0

Chce wypełnić kontrakt bo nie wpłyneła zadna oferta (lub zadna go nie interesuje). Taki cwany, ja bym sprzedał nawet do polskiej ligi jak tak bardzo chce zobaczyć inną kulture! WON

0

Kurde. Przyszlosc srodka pola w Barcelonie to duet Fabregas-Thiago tak jak teraz Xavi-Iniesta. Niech sie zarzad opamieta :)

0

Haha tutaj nawet nie mozna skrytykowac zawodnika bo odrazu banda gimbusow cie zminusuje. Neymar nei pokazuje nic z europejskimi obroncami, z Anglia a teraz z Francja. ojoj ale bedzie mial ciezko w la liga

0

Neymar=dno

0

Nie wiem kto pisze te newsy w MD :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?