0

rozumiem ze nie ma transmisji w sportklub ani orencz sport ani nic podobnego?

0

co innego hejtowac za slaba gre - bo to sie moze zdarzyc kazdemu, ale Alexis przegina z tymi nurami i to po całości. Czasem pada gorzej niz Di Maria

0

Malaga - ten klub to zadne zaskoczenie dla mnie, od razu jak objal go Pelle wiedzialem ze beda dobrze grac :) do tego transfery z glowa i wykupienie od Valencii tego fenomenalnego, mlodego Isco ahh.. Jesli by dorzucic tam ze 3 doswiadczone "gwiazdy" to ta druzyna byla by na prawde godnym reprezentantem LaLiga i takie angielskie potegi moglyby sikac w pory;]

pozdro!

0

cule80 w 2009 roku na stamford bridge obronił niemozliwa ilosc pilek w tym kilka sam na sam z drogba, ale ty pewnie nie pamietasz bo jestes kibicem od wczoraj

0

po co wklejacie tutaj swoje numery telefonow? przeciez sa juz takie czasy ze internet w telefonie to standard, tak ciezko wejsc sobie sprawdzic wynik czy tez napisac do znajomego zeby wam to przekazal? na tak ogolno dostepnej stronie jak fcbarca.com troche glupota jest podawac swoj numer dla ogolu, wiadomo - spam boty, rozne przypadki ludzi

n/c

0

autor chyba jest malo rozgarniety skoro twierdzi, ze Barca byla gorsza w kazdym elemencie gry. Polecam obejrzec sobie druga polowe, na spokojnie, duzo wiecej rzeczy widac jak np. to ze pilkarze Krolewskich nie dawali rady tempu, ktore narzucila Blaugrana. Pomimo paru przeblyskow i bramki Crisa, Real w drugiej polowie nie istnial - taka prawda. Mecz powinien sie skonczyc conajmniej 4:2 ale niestety niemoc pedrito wziela gora.. tesknie za Davidem:(

0

poprostu celuje w Madryt :)

0

3 moj blad:)

0

4 defensywnych pomocnikow hehe bedzie ciekawie ;)

0

raul7 bo na tej stronie siedzi banda gimbusów

0

telo zawodnik meczu

0

co ten tito odpierdala?

0

ehhhh szkoda ze Puyol nie jest kilka lat mlodszy, tyle lat gry na najwyzszych obrotach robi swoje. Szkoda bo to prawdziwe serce druzyny

0

ahhh Ronnie, jeden jedyny..

0

konrados taka strona, tutaj napisze sie cos nie tak to odrazu banda gimbusow cie minusuje, zero normalnej dyskusji. tez kibicuje barcelonie od 2004 roku tez z tego samego powodu i wtedy tamta druzyna grała duzo inaczej, nie bylo tych fauli z dupy itp

ciezko sie dziwic ze wieksozsc kibicow pilki noznej nienawidzi blaugranki i ich kibicow no ale miara sukcesu jest ilosc hejterow


peace

0

ale slabo, 0 skladnych akcji, mnostwo niedokladnych podan, na szczescie to mecz dla rozruszania stawów ;)

0

apropo Deulefeu - bardzo podobny styl gry do 7 z białej czesci Madrytu

nie wiem czy to lubic czy nie :)

0

koszulki sie ladnie prezentuja? tak tragicznych dawno nie bylo.

0

Swietny transfer, duzo swiezosci. Najwiekszym znakiem zapytania w tym sezonie bedzie ............... Vilanova :) Ciekawe czy wykreuje sie na tak medialna postac jaka byl Guardiola w samej koncowce

0

Wiedzieli nie wiedzieli, ZP to nagroda przyznawana przez specjalistow i trenerow, ktorzy zajmuja sie tym fachem od X lat a to ze ktos laduje 80 bramek w sezonie albo wymysla nowe tricki (nie mowie tutaj ze to nic nie znaczy) nie czyni go najlepszym pilkarzem, chodzi tez o prestiż tytułów, podejscie psychologiczne czy na zawodnika reszta kolegow moze liczyc i przedewszystkim czy INSPIRUJE i PODNOSI reszte druzyny do walki - nie zrobił tego Ronaldinho, nie zrobił Messi na CA rok temu.

Wiecej mi sie nie chce odpisywac ide se obejrzec ceremonie zamkniecia:)

bez spiny

0

Moyart

Pozwol ze wyjasnie Ci to na przykladzie bo moze jeszcze wtedy nie byles kibicem Barcelony. Sezon 2005-2006, fantastyczny sezon Ronaldinho, magia i blask 100x większa niż to co robił Messi, reklamy czipsow, LM, PD, porażka na mistrzostwach i co? Pilke dostaje Cannavaro za bycie trzonem, dusza i oparciem druzyny

0

Caratan

dokladnie, liczby to nie wszystko.
Nie wiadomo czemu w 2006 wybrano Cannavaro? Nie rozmieszaj mnie, chyba nie ogladales MŚ w takim razie.
Pirlo przezyl w Juve 3 mlodosc, poprowadzil ich do mistrzostwa Italii w pieknym stylu no i teraz ten turniej :)
Bronie go moze dlatego, ze to jeden z moich ulubionych pilkarzy oprocz R10 i Deco ;)

0

Aż przykro patrzeć na to jak komentarze popierające grę Italii czy mowiace o przecietnej grze Hiszpanii sa zminusowane, ta strona zostala opanowana przez dzieci niestety i ta tendencja rosnie


a teraz minusujcie

mimo długoletniego kibicowania Barcelonie reprezentacji Hiszpanii nigdy nie lubiłem

dziś 2:0 dla Italii i Andrea ze złotą piłką, to bedzie skandal jak tak wielki pilkarz nigdy jej nie dostanie

0

Niemcy i Holandia wychodzą z grupy, kto by sie spodziewał

0

Tragedia.
Najlepsze koszulki sezon 2005/2006 - liga mistrzow, brak unicefu, Ronaldinho...

0

i po co on w Blaugranie? myslicie ze chcialby grac dla klubu ktory tyle razy wyruchal jego Chelsea ;)? Pozatym wiekowy juz jest.

0

i tak nie wybacze mu sprzedaży Ronaldinho ;)

0

Guardiola to poprostu mądry człowiek i wie kiedy zejść ze sceny niepokonanym.

0

szympek pewnie bedzie ciac jak diabli za duzo osob sie rzuci na tego streama, osobiscie polecam fromsport.com i najlepiej z sopcasta - nigdy nie scina ;)

0

N20 a gdzie mieszkasz ;)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?