0

Marketingowo moze i dobry transfer..

0

Na 100% skonczy sie tak jak z Fabregasem, ba, Thiago bedzie jeszcze lepszy.

0

Co tu dużo mówic transfer marzenie ale oprocz aspektu sportowego Barcelona nie moze ryzwalizowac z PSG

0

10 milionow za malo

0

Inago Martinez=Pique kiedys u szczytu formy, w Barcelonie potrzebny jest zawodnik typu skała a nie ktos od wyprowadzania piłek bo akurat z tym mozna latwo sie uporać

0

Moj ulubiony piłkarz z obecnego składu odchodzi..znowu.

0

Tak na prawde ciezko bedzie kupic jakiegokolwiek stopera, dlatego, ze do Barcelony. Tutaj nie mozna robic eksperymentow i zawodnik musi byc 100% pewny, a tacy goscie jak Silva czy Kompany to podstawa swoich druzyn. Zarzad zjebal na calego rok temu i tyle

0

Co innego kupić Ronniego z PSG, gdzie ograny był na poziomie europejskim i byl mistrzem swiata, a co innego kupić GÓWNIARZA, który jest chudy jak patyk i jego "magia" jest robiona na siłe, cos jak u Crisa, ale on tez skonczyl z tym pajacowaniem nad pilka bo bylo po prostu nie skuteczne. Guardiola nie chciał Neymara, i niech mi ktos normalny powie ze warty jest tych 40 milionów euro, przeciez za to mozna kupić klase napadziora!

0

Genialny ruch trenera :)

0

Kpinaaaaaaaa

0

Troche ta cala sytuacja z Realem zwiazana wymknela sie z pod kontroli. Nie rozumiem czemu glos zabiera Iniesta czy jego ojciec, ktorzy badz co badz z Realem zwiazni nie sa. I nigdy nie sadzilem ze to powiem ale w obecnej sytuacji gdybym byl kibicem Realu stalbym za Mourinho - w jakim normalnym klubie zawodnik moze tak pyskowac do trenera? Ferguson szybko zrobil by porzadek gdzie trzeba, Terry tez byl sadzany na lawie i w sumie dalej ja grzeje, kibice nienawidza Beniteza a mimo to w prasie nie ma nic na ten temat. Ojciec Andresa gówno wie o sytuacji na wyspach na to wychodzi :)

0

1 sezon na zmiennika i minimalna pensja z szacunku dla tego człowieka to chyba najlepsze rozwiazanie.

0

Jak czytam to coś o swietnej grze nogami to nie wiem czy sie smiac czy plakac, no nie moge :D W glowie sie nie miesci, na ch bramkarz ma grac nogami? Przeciez on ma lapac pilke i ja wybijac/wyrzucac a podawac noga to chyba kazdy umie, co on ma nam karne bić? czy robić rajdy po boisku? BEKA

0

Aż żal patrzeć co zarząd robi z tym klubem. Bedzie drugi Gaspart :)?

0

Messi to lekarstwo na wszystko, ten chlopak jest bezcenny. Wspanialy pilkarz.

0

Kamil689, w takim razie moj blad, nie doczytalem ze Fabregas wisi za kartki, ale Xavi i tak nie powinien grać juz lepszym wyjsciem bylby Thiago. ciekawe ile teraz minusów dostane od gimnazjalnych kibicow ;]

0

wlasnie w takich meczach Fabregas powinien byc rozgrywajacym zeby bylo wiadomo na czym stoi klub. Ale nie, gra Xavi, ktory z calym szacunkiem, jest ostatnio F A T A L N Y

0

Tutaj powinien byc przy rejestracji jakis test z historii piłki nożnej albo co, ile tu jest dzieci, w glowie sie nie miesci.

0

Akurat na Silve, Luiza + jakiegos napastnika. Wszystko byle nie NEYMAR

0

No i co z tego ze niedlugo 30stka? Ma 28 lat wiec na obronce to nieduzo - od 4 do 5 lat na najwzyszym poziomie gry, dalej uwazam ze Silva to strzal w 10. To samo David Luiz - gosc o profilu Pique, tyle ze lepiej zbudowany i zajebiscie wolne bije z duzych odleglosci, bo ja nie moge patrzec na to jak z 30-35 m podchodzi Alves i trafił za mojej pamiec raz - z Atletico chyba 3 lata temu.

0

ewentualnie Silva+Luiz, wazne zeby ze soba sie dogadywali a dwoch brasileo na srodku obrony byloby calkiem spoko ;)

0

Jeden doswiadczony i jeden dobrze prosperujacy obronca.

Duet Silva-Martinez bylby zajebisty, nie byloby bariery jezykowej no i Thiago poustawial by sobie kolegow w obronie jak trzeba, bo to jest twardy gosciu.

0

Moze sie go uda opchnac za przyzwoita cene i kupić zajebistego rozgrywajacego tak jak kiedys Deco :)

0

x/hummels/luiz/alba
Nie mam pojecia kto zblizyc se moze do poziomu Alvesa z dawnych lat

0

" Wszystkie drużyny się wzmacniają, ale nie widzę potrzeby, by zmieniać wiele rzeczy." Tito Vilanova. Czy MOZNA UPOKRZYĆ SIE JESZCZE BARDZIEJ? ZDEJMIJCIE TEGO BŁAZNA JAK NAJSZYBCIEJ

0

mecz z milanem * rzecz jasna

0

@juanito1234 Mecz z piłkarzem wygrali piłkarze a nie Vilanova, przypomnieli sobie system Guardioli od którego znacząco odbiegł Tito. O czym Ty mowisz ?

0

Ale oni są mierni, nie czuc zadnego zagrozenia ze strony Barki:(

0

To jakiś żart?

0

Co z tego ze Real nie zasluzyl, Borussia byla tak chujowa dzisiaj ze az mi szkoda białych - ostatnia akcja meczu Gundo piłka przy nodze, Reusa kryje 3 a Kuba ma otwartą cala prawa flanke i szedlby na sam na sam zamknac mecz i nerwowke. Oni wybieraja strate w rogu boiska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?