ziomski
Dołączył/a: grudzień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marketingowo moze i dobry transfer..
0
Na 100% skonczy sie tak jak z Fabregasem, ba, Thiago bedzie jeszcze lepszy.
0
Co tu dużo mówic transfer marzenie ale oprocz aspektu sportowego Barcelona nie moze ryzwalizowac z PSG
0
10 milionow za malo
0
Inago Martinez=Pique kiedys u szczytu formy, w Barcelonie potrzebny jest zawodnik typu skała a nie ktos od wyprowadzania piłek bo akurat z tym mozna latwo sie uporać
0
Moj ulubiony piłkarz z obecnego składu odchodzi..znowu.
0
Tak na prawde ciezko bedzie kupic jakiegokolwiek stopera, dlatego, ze do Barcelony. Tutaj nie mozna robic eksperymentow i zawodnik musi byc 100% pewny, a tacy goscie jak Silva czy Kompany to podstawa swoich druzyn. Zarzad zjebal na calego rok temu i tyle
0
Co innego kupić Ronniego z PSG, gdzie ograny był na poziomie europejskim i byl mistrzem swiata, a co innego kupić GÓWNIARZA, który jest chudy jak patyk i jego "magia" jest robiona na siłe, cos jak u Crisa, ale on tez skonczyl z tym pajacowaniem nad pilka bo bylo po prostu nie skuteczne. Guardiola nie chciał Neymara, i niech mi ktos normalny powie ze warty jest tych 40 milionów euro, przeciez za to mozna kupić klase napadziora!
0
Genialny ruch trenera :)
0
Kpinaaaaaaaa
0
Troche ta cala sytuacja z Realem zwiazana wymknela sie z pod kontroli. Nie rozumiem czemu glos zabiera Iniesta czy jego ojciec, ktorzy badz co badz z Realem zwiazni nie sa. I nigdy nie sadzilem ze to powiem ale w obecnej sytuacji gdybym byl kibicem Realu stalbym za Mourinho - w jakim normalnym klubie zawodnik moze tak pyskowac do trenera? Ferguson szybko zrobil by porzadek gdzie trzeba, Terry tez byl sadzany na lawie i w sumie dalej ja grzeje, kibice nienawidza Beniteza a mimo to w prasie nie ma nic na ten temat. Ojciec Andresa gówno wie o sytuacji na wyspach na to wychodzi :)
0
1 sezon na zmiennika i minimalna pensja z szacunku dla tego człowieka to chyba najlepsze rozwiazanie.
0
Jak czytam to coś o swietnej grze nogami to nie wiem czy sie smiac czy plakac, no nie moge :D W glowie sie nie miesci, na ch bramkarz ma grac nogami? Przeciez on ma lapac pilke i ja wybijac/wyrzucac a podawac noga to chyba kazdy umie, co on ma nam karne bić? czy robić rajdy po boisku? BEKA
0
Aż żal patrzeć co zarząd robi z tym klubem. Bedzie drugi Gaspart :)?
0
Messi to lekarstwo na wszystko, ten chlopak jest bezcenny. Wspanialy pilkarz.
0
Kamil689, w takim razie moj blad, nie doczytalem ze Fabregas wisi za kartki, ale Xavi i tak nie powinien grać juz lepszym wyjsciem bylby Thiago. ciekawe ile teraz minusów dostane od gimnazjalnych kibicow ;]
0
wlasnie w takich meczach Fabregas powinien byc rozgrywajacym zeby bylo wiadomo na czym stoi klub. Ale nie, gra Xavi, ktory z calym szacunkiem, jest ostatnio F A T A L N Y
0
Tutaj powinien byc przy rejestracji jakis test z historii piłki nożnej albo co, ile tu jest dzieci, w glowie sie nie miesci.
0
Akurat na Silve, Luiza + jakiegos napastnika. Wszystko byle nie NEYMAR
0
No i co z tego ze niedlugo 30stka? Ma 28 lat wiec na obronce to nieduzo - od 4 do 5 lat na najwzyszym poziomie gry, dalej uwazam ze Silva to strzal w 10. To samo David Luiz - gosc o profilu Pique, tyle ze lepiej zbudowany i zajebiscie wolne bije z duzych odleglosci, bo ja nie moge patrzec na to jak z 30-35 m podchodzi Alves i trafił za mojej pamiec raz - z Atletico chyba 3 lata temu.
0
ewentualnie Silva+Luiz, wazne zeby ze soba sie dogadywali a dwoch brasileo na srodku obrony byloby calkiem spoko ;)
0
Jeden doswiadczony i jeden dobrze prosperujacy obronca.
Duet Silva-Martinez bylby zajebisty, nie byloby bariery jezykowej no i Thiago poustawial by sobie kolegow w obronie jak trzeba, bo to jest twardy gosciu.
0
Moze sie go uda opchnac za przyzwoita cene i kupić zajebistego rozgrywajacego tak jak kiedys Deco :)
0
x/hummels/luiz/alba
Nie mam pojecia kto zblizyc se moze do poziomu Alvesa z dawnych lat
0
" Wszystkie drużyny się wzmacniają, ale nie widzę potrzeby, by zmieniać wiele rzeczy." Tito Vilanova. Czy MOZNA UPOKRZYĆ SIE JESZCZE BARDZIEJ? ZDEJMIJCIE TEGO BŁAZNA JAK NAJSZYBCIEJ
0
mecz z milanem * rzecz jasna
0
@juanito1234 Mecz z piłkarzem wygrali piłkarze a nie Vilanova, przypomnieli sobie system Guardioli od którego znacząco odbiegł Tito. O czym Ty mowisz ?
0
Ale oni są mierni, nie czuc zadnego zagrozenia ze strony Barki:(
0
To jakiś żart?
0
Co z tego ze Real nie zasluzyl, Borussia byla tak chujowa dzisiaj ze az mi szkoda białych - ostatnia akcja meczu Gundo piłka przy nodze, Reusa kryje 3 a Kuba ma otwartą cala prawa flanke i szedlby na sam na sam zamknac mecz i nerwowke. Oni wybieraja strate w rogu boiska