0

nie oszukujmy sie ale polfinal 3 lata temu to skandal

od tego momentu zycze Chelsea zawsze jak najlepiej bo potrafili grac na mega wysokim poziomie, oczywiscie oprocz meczy z Barcą :)


MINUSUJCIE!

0

ma ktos zdjecie Daniego z celebracji? kurr jak on wygladal jak rasowy showman ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?