zioomeek
Dołączył/a: grudzień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman ok sorry
3
Czytam te komentarze na temat odejścia Suareza i postawy Leo i nasuwa mi sie pytanie. Czy Wy ktorzy tak to krytykujecie jesteście poważni, czy potraficie postawić sie na chwile w jego miejscu? Większości wydaje się że jak już się gra w Barcelonie i zarabia świetne pieniądze to nic więcej nie ma znaczenia. Wyobraźcie sobie, że gracie w drużynie ktora dala Wam wiele A Wy jej samej jeszcze wiecej - Bo chyba jesli chodzi o Leo to mozemy sie zgodzic ze tak jest, i nagle za kadencji jednego człowieka wszystko w klubie który kochacie staje na głowie. Dziwne przekręty, odejście od tradycyjnych wartości kluby, brak szacunku do piłkarzy, a głównym celem dla zarządu jest sam zysk. To jest jakaś paranoja co sie z tym klubem stalo i skoro my kibice rozsiani po calym siece to widzimy to wyobrazcie sobie co musza czuc piłkarze, a szczególnosci to Leo. Trochę empatii koledzy...
0
@cat_r37 mysle, że mial na myśli wcześniejsze lata Cesca.. W Arsenalu, Barcelonie gdzie faktycznie grał wyżej niż później u Mourinho
3
Mimo wszystko szkoda ze nie udało się ściągnąć Pochettino, ale trzymam kciuki za Ronalda
0
@Janiama z tego co ostatnio slyszalem/widzialem to Messi ma zapis w kontrakcie, że do maja danego roku moze odejść za darmo. Potem w trakcie okienka klauzula wygasa imo przeforsowanie takiej umowy jasno pokazuje jak zle jest między nim a Bartomeu, w tym sie w sumie zgadzam z Kołtoniem
0
@zioomeek juz zaluje ze o to poprosiłem...
0
@elmayakos dzieki chłopaki
0
Panowie, czy jest wśród nas dobra dusza, która podzieli się linkiem do dzisiejszego meczu?
0
@zioomeek dzięki koledzy
1
Ma ktoś link do Chelsea - Manchester United?
0
@tombard Zrobię co mogę, żeby chociaż troche wyprostować rzeczy które zawaliłem, dzięki :)
2
@Commando dzięki mordeczko, miło :)
Cale piękno chyba sprowadza sie właśnie do tej "nudy" :D
4
@mateuszdabski pełna zgoda, jest dla mnie oczywste, że samo z siebie nic sie nie zmieni, podstawa zmian jest dzialanie i zdaje sobie z tego sprawę. Tez nie o to w modlitwie chodzi zeby samo z siebie nagle sie odmieniło
11
Moi drodzy, rzadko sie tututaj udzielam, ale teraz czuje taka potrzebe i uprzedzam ze temat nie jest zwiazany z Barcelona ani nawet pilka nożna.
Wiem tez że być może nie jest to odpowiednie miejsce do tego, ale chciałbym Wam powiedzieć, żebyscie doceniali wszystko co macie, przede wszystkim kobietę która kocha Was i którą kochacie Wy. Właśnie znajduję się na kolejnym zakręcie życiowym . Mój związek - ostatnia rzecz która mi została, rozpada sie, oczywiście z mojej winy. Popełniłem kilka błędów, przez to ze myslalem tylko o sobie, przez nalogi. Wpadlem w depresje nie docenialem , ciągłe poczucie niezadowolenia. Nie doceniałem tego fantastycznego czlowieka, ktory był obok mnie. Samotność jest najgorszą rzeczą jaka może przytrafić się czlowiekowi. Proszę nie popelniajcie tego błędu, zatrzymajcie sie na chwile i pomyslcie jak wiele macie. I ja wyciągnę z tego wszystkiego lekcję. Nie piszcie ze minie - wiem to, ale mimo wszystko poczucie winy dobija. Jezeli ktos ma ochotę, prosze o modlitwe o uratowanie tego związku i pozdrawiam wszystkich, którym chciało się czytać do końca
0
@kkbarca zazwyczaj stronie od dyskusji na tej stronie, zwlaszcza tych politycznych, ale jako przedstawiciel nowego pokolenia (tak, jestem pelnoletni i tak mam wiecej niz 18 lat) czuje wielka zlosc w srodku, ze tak to wszystko wyglada. Dlaczego kiedy ktos cos napisze o PiSie czy Po to od razu pojawia sie argument "ale tamci kradli wiecej"?. "Dziel i rządź." Ludzie czy Wy nie widzicie, ze zachowujecie sie dokladnie tak jak zyczyliby sobie tego rządzący? Pomijam fakt ze PiS i PO to to samo pod innym szyldem, ale dlaczego zamiast zrobic cos co w koncu REALNIE mogloby zmienic sytuacje w naszym kraju to sie klocimy o to czy Po czy PiS jest lepszy... Sa tez inne opcje polityczne i zdaje sobie sprawę, ze prawdopodobnie żadna z aktualnych partii nie jest przekonujaca w 100%, ale najgorsze co mozna robic to glosowac na tych samych widzac co sie tutaj dzieje.
0
@szymek029 też poproszę :D
0
@busquets5 ja bym chętnie zaczął znowu, ale wiem, że jak to zrobię to kolejny minimum rok nieprzespanych nocek bo trzeba synchro dogrywac xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq Mindhunter - polecam gorąco
0
@Deraxium również poproszę o linka
0
Czy znajdzie sie ktos tak mily i podesle linka do streama?
1
Warto, szczególnie 3 pierwsze sezony
0
ja gram, aktualnie na 122 świecie :D
16
Prowadź na Camp Nou 2:0 ze słabo dysponowanym Athleticiem, wprowadz w drugiej ogranego Inieste i ściągnij świetnego, z mała iloscią minut Paco ~ Ernesto Valverde 2k18
Bardzo szanuje naszego trenera i jestem pełen podziwu jak wyciągnął zespół z dołka oraz utrzymuje wysoki poziom motywacji u piłkarzy, ale... Szkoda, że nawet w takim meczu zmiennicy nie dostają swoich minut...
0
Groezer najlepszym atakującym? Jest bardzo dobry, ale często się podpala, jest jednowymiarowy w ataku (siła razy ramie). Jego największym atutem jest zagrywka. Mimo to za najlepszego obecnie uważam właśnie Michajłowa lub Wallace'a z Brazylii. Na trecim miejscu mojego jakże prestiżowego rankingu znajduje sie Matt Anderson, ze względu na jego wielką wszechstronność oraz wysoką i stabilną formę na przestrzeni całego sezonu. :)
0
Zapewne trenera :)
1
Przez większość kibiców, w tym również mnie. Niemniej jednak bardzo się cieszę, że radzi sobie jak na razie na prawde nieźle i oby tak dalej :)
0
Oby udało się uzbierać wymaganą liczbę...
4
Tak, o ile dobrze pamiętam z Lechią Gdańsk :)
0
Nasza kadra ostatnio formą nie zachwycała, graliśmy poprawnie, jednak nic ponad to. Trzeba pamiętać, że odeszło wielu kluczowych graczy jak Wlazły, Zagumny, Winiarski, do tego doszła zmiana trenera i kilka nowych twarzy. Liczę jednak, że na tym turnieju odpalą i wrzucą wyższy bieg, a pary starczy przynajmniej do zameldowania się na pudle.
Co do Serbii, w ostatnich latach poczynili ogromne postępy. W 2016 wygrali Ligę Światową i na ten moment są dosyć mocnym zespołem.