zioomeek
Dołączył/a: grudzień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oby wrócił jak najszybciej! :)
0
na to wygląda, że tak.
0
On jest niesamowity.
0
Wiecie może jaki wynik? Nie oglądam meczu. :)
0
przyjemny. Po części się z Tobą zgodzę, niestety.
0
tragedia... Strasznie mi ten mecz przypominał spotkanie z Chelsea w ubiegłym roku. Tym razem jednak powinniśmy sobię poradzić, ale mówi się trudno. VISCA EL BARCA!
0
Chciałbym zobaczyć dzisiaj MVP od pierwszych minut.
0
Dobry skład tylko szkoda, że znowu Villa na ławie, a Alexis, który ostatnio przerzucił się z gry w piłkę na nurkowanie głebinowe gra od pierwszej minuty.. Nie zmnienia to faktu, że lubię Alexisa, ale uważam, że czas najwyższy, żeby Villa zaczął grać
0
0
Ja pierd....
0
Mogą sobie pomarzyć :)
0
Niestety ale Piotr777 ma rację :/
0
Ale fajnie wygląda Messi z opaską kapitańską :)
0
Bardzo bym was prosił o podanie linku do transmisji tego meczu
0
Jak się cieszę, że to tylko plotka...
0
Świetna wiadomość
0
Javier to wspaniały piłkarz i człowiek ;)
0
Mam gdzieś co on mówi i jak gra Real najważniejsza jest Barca !
0
Wrzucicie na tą stronkę tłumaczenie z przemowy Pepa?
0
Piękny gest dla Guardioli
0
Ja tam po Hiszpańsku lece :D
0
http://doblepenaltihqestable.blogspot.com.es/p/canal-1.html#
0
Jakim składem gramy?
0
No jaki boks... Ja jebie
0
Czy to przemówienie będzie pokazane w transmisji na meczenażywo?
0
Spróbujcie Alvesa sprzedać...
0
Mógłby się przydać, ale ile w tym prawdy?
0
Ja osobiście w ogóle nie widze Bale'a w Barcelonie co nie zmienia faktu, że to bardzo dobry zawodnik
0
Myslę że to by było najlepsze rozwiązanie dla Keity i dla klubu
0
Ja po ostatnich półfinałach wolałbym Cole'a z Chelsea