0

oby wrócił jak najszybciej! :)

0

na to wygląda, że tak.

0

On jest niesamowity.

0

Wiecie może jaki wynik? Nie oglądam meczu. :)

0

przyjemny. Po części się z Tobą zgodzę, niestety.

0

tragedia... Strasznie mi ten mecz przypominał spotkanie z Chelsea w ubiegłym roku. Tym razem jednak powinniśmy sobię poradzić, ale mówi się trudno. VISCA EL BARCA!

0

Chciałbym zobaczyć dzisiaj MVP od pierwszych minut.

0

Dobry skład tylko szkoda, że znowu Villa na ławie, a Alexis, który ostatnio przerzucił się z gry w piłkę na nurkowanie głebinowe gra od pierwszej minuty.. Nie zmnienia to faktu, że lubię Alexisa, ale uważam, że czas najwyższy, żeby Villa zaczął grać

0

0

Ja pierd....

0

Mogą sobie pomarzyć :)

0

Niestety ale Piotr777 ma rację :/

0

Ale fajnie wygląda Messi z opaską kapitańską :)

0

Bardzo bym was prosił o podanie linku do transmisji tego meczu

0

Jak się cieszę, że to tylko plotka...

0

Świetna wiadomość

0

Javier to wspaniały piłkarz i człowiek ;)

0

Mam gdzieś co on mówi i jak gra Real najważniejsza jest Barca !

0

Wrzucicie na tą stronkę tłumaczenie z przemowy Pepa?

0

Piękny gest dla Guardioli

0

Ja tam po Hiszpańsku lece :D

0

Jakim składem gramy?

0

No jaki boks... Ja jebie

0

Czy to przemówienie będzie pokazane w transmisji na meczenażywo?

0

Spróbujcie Alvesa sprzedać...

0

Mógłby się przydać, ale ile w tym prawdy?

0

Ja osobiście w ogóle nie widze Bale'a w Barcelonie co nie zmienia faktu, że to bardzo dobry zawodnik

0

Myslę że to by było najlepsze rozwiązanie dla Keity i dla klubu

0

Ja po ostatnich półfinałach wolałbym Cole'a z Chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?