zioomeek
Dołączył/a: grudzień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co byście powiedzieli o Alegrim na tym stanowisku?
0
Już dajmy z tym spokój. Czas spojrzeć w przyszłość...
0
Ajajajaj. Skuteczność znów troszke zawiodła, ale mamy swoje 2 bramki niestety Chelsea odpowiedziała traieniem jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Bądźmy dobrej myśi. VeB
0
Jak to lige mistrzów nie koniecznie wygrywają lepsi? Czyżby zaczynał się asekurować przed ewentualną porażką z Barcą w finale?
0
Ja pierdole....
0
Znaleźli na nas sposób... Zamknąć się przed 30 metrem i czekać tylko na pomyłki Barcy... Potrzeba nam rasowego napastnika bo nawet Messi dzisiaj nic nie zdziałał
0
Prosze... Cesc na boisku
0
Demollation
Tak jak u mnie... Na dodatek noge w gipsie mam, ale nie przekreślajmy Barcy jeszcze
0
No ja pierdzile za wcześnie uwierzyli.... Znowu odrabia. Na dodatek pedro na boisku
0
...
0
Goooooool!!!
0
Ehh... Niech zaczną grać bardziej rzeczowo rozumiem że to nasz styl ale czas działa na naszą niekorzyść. Potrzeba zmiany może przejście do formacji z trzema obrńcami? Real i tak sporadycznie jest przy piłce
0
Patrząc na grę Barcelony niemal jestem pewien że wbijemy gola realowi... :)
0
Komu Leo dedykował 2 bramkę?