0

A co byście powiedzieli o Alegrim na tym stanowisku?

0

Już dajmy z tym spokój. Czas spojrzeć w przyszłość...

0

Ajajajaj. Skuteczność znów troszke zawiodła, ale mamy swoje 2 bramki niestety Chelsea odpowiedziała traieniem jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Bądźmy dobrej myśi. VeB

0

Jak to lige mistrzów nie koniecznie wygrywają lepsi? Czyżby zaczynał się asekurować przed ewentualną porażką z Barcą w finale?

0

Ja pierdole....

0

Znaleźli na nas sposób... Zamknąć się przed 30 metrem i czekać tylko na pomyłki Barcy... Potrzeba nam rasowego napastnika bo nawet Messi dzisiaj nic nie zdziałał

0

Prosze... Cesc na boisku

0

Demollation
Tak jak u mnie... Na dodatek noge w gipsie mam, ale nie przekreślajmy Barcy jeszcze

0

No ja pierdzile za wcześnie uwierzyli.... Znowu odrabia. Na dodatek pedro na boisku

0

...

0

Goooooool!!!

0

Ehh... Niech zaczną grać bardziej rzeczowo rozumiem że to nasz styl ale czas działa na naszą niekorzyść. Potrzeba zmiany może przejście do formacji z trzema obrńcami? Real i tak sporadycznie jest przy piłce

0

Patrząc na grę Barcelony niemal jestem pewien że wbijemy gola realowi... :)

0

Komu Leo dedykował 2 bramkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?