zioomeek
Dołączył/a: grudzień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mimo, że był to tylko sparing to bardzo cieszy dobra gra zespołu szczególnie w pierwszej połowie w której truskawką na torcie był Neymar, oby został z nami... ;)
1
Serialeonline :)
0
Ta radość po Jego bramce... Gratulacje szefunciu!:)
0
Jestem posiadaczem Lg g4 od jakiegoś roku i niestety nie udało mi się uninąć tego problemu. Nie wiem jak jest teraz, producenci obiecywali że te usterki w nowych modelach nie będą się więcej pojawiać. Poza tym na pewno nie powiedzialbym o tym telefonie że jest badziewiem i zdecydowanie polecam :)
2
A dopiero co widziałem komentarz, że Neymar nic nie daje drużynie.. :D
1
Ma może ktoś linka do tego? :D
1
Suits, House of Cards, Better Call Saul, Spartacus, Gra o Tron, Hannibal...
1
Mimo że serce zółto-czarne,to kibicuje polskiej ekipie z całych sił!
1
Breaking Bad świetne, osobiście polecam jeszcze Houste of Cards, rewelacja :)
0
Mam LG G4 i jestem więcej niż zadowolony. O żadnych ścinkach nie ma nawet mowy. Telefon idealnie sprawdza się do przeglądania internetu itd.
Polecam :)
0
Ma ktoś link do owacji dla Andresa?
6
Douglas to co najwyżej następca drożdżówki :D
0
Boże, widzisz i nie grzmisz...
0
Głupie gdybanie... A może to właśnie Lucho potrafi sprawić że Lio znów gra na jego optymalnym poziomie?
0
A jak Suarez sie spisał? Niestety nie miałem możliwości obejrzeć całego meczu
8
pewnie Pedro :/
1
Zdecydowanie jest to najlepsza opcja dla nas, ale zarząd jak zwykle zrobi po swojemu i zostaniemy z ręką w nocniku.
0
Jeśli to prawda to nie widzę innej możliwości niż transfer Toniego Kroosa.
0
to są jakieś żarty chyba...
0
serio Alexisa, nie Pedro?! Czy ten zarząd ma w ogóle oczy?!
0
Tego już za wiele... Czytając wypowiedzi naszych zawodników na konferencjach nabieram nadziei że na prawdę są zmobilizowani by wygrać tę ligę... Ale gdy wychodzą na boisko chyba o tym wszystkim zapominają albo grają nam, kibicom na nosie... Strasznie irytujące,
0
Dlaczego wjeżdżacie na Tate? Nie umiecie czytać? To jest PRZEWIDYWANY SKŁAD.
2
Ma ktoś link do konferencji Pepa?
10
Dlaczego? Ma prawo wyrazić swoją opinię niezależnie komu kibicuje i gdzie chce, tym bardziej, że w swojej wypowiedzi nikogo nie obrażał. Skończcie nagonke na kibiców realu (chodzi mi o prawdziwych kibiców, a nie na hala dzieci) Pozdrawiam.
0
kubeł zimnej wody dla zawodników, trzeba szybciutko wyciągnąć wnioski i wygrać kolejny mecz w LM by zapewnić sobie 1 miejsce w grupie.
0
Pinto- Montoya, Pique, Bartra, Puyol -Song, Roberto, Cesc -Neymar, Dongu, Pedro
0
jaja jakieś...
0
Alves mistrz!
0
jaki wynik? :)
0
Musimy wymyślić coś nowego na tak zwany "autobus".