0

Mimo, że był to tylko sparing to bardzo cieszy dobra gra zespołu szczególnie w pierwszej połowie w której truskawką na torcie był Neymar, oby został z nami... ;)

1

Serialeonline :)

0

Ta radość po Jego bramce... Gratulacje szefunciu!:)

0

Jestem posiadaczem Lg g4 od jakiegoś roku i niestety nie udało mi się uninąć tego problemu. Nie wiem jak jest teraz, producenci obiecywali że te usterki w nowych modelach nie będą się więcej pojawiać. Poza tym na pewno nie powiedzialbym o tym telefonie że jest badziewiem i zdecydowanie polecam :)

2

A dopiero co widziałem komentarz, że Neymar nic nie daje drużynie.. :D

1

Ma może ktoś linka do tego? :D

1

Suits, House of Cards, Better Call Saul, Spartacus, Gra o Tron, Hannibal...

1

Mimo że serce zółto-czarne,to kibicuje polskiej ekipie z całych sił!

1

Breaking Bad świetne, osobiście polecam jeszcze Houste of Cards, rewelacja :)

0

Mam LG G4 i jestem więcej niż zadowolony. O żadnych ścinkach nie ma nawet mowy. Telefon idealnie sprawdza się do przeglądania internetu itd.
Polecam :)

0

Ma ktoś link do owacji dla Andresa?

6

Douglas to co najwyżej następca drożdżówki :D

0

Boże, widzisz i nie grzmisz...

0

Głupie gdybanie... A może to właśnie Lucho potrafi sprawić że Lio znów gra na jego optymalnym poziomie?

0

A jak Suarez sie spisał? Niestety nie miałem możliwości obejrzeć całego meczu

8

pewnie Pedro :/

1

Zdecydowanie jest to najlepsza opcja dla nas, ale zarząd jak zwykle zrobi po swojemu i zostaniemy z ręką w nocniku.

0

Jeśli to prawda to nie widzę innej możliwości niż transfer Toniego Kroosa.

0

to są jakieś żarty chyba...

0

serio Alexisa, nie Pedro?! Czy ten zarząd ma w ogóle oczy?!

0

Tego już za wiele... Czytając wypowiedzi naszych zawodników na konferencjach nabieram nadziei że na prawdę są zmobilizowani by wygrać tę ligę... Ale gdy wychodzą na boisko chyba o tym wszystkim zapominają albo grają nam, kibicom na nosie... Strasznie irytujące,

0

Dlaczego wjeżdżacie na Tate? Nie umiecie czytać? To jest PRZEWIDYWANY SKŁAD.

2

Ma ktoś link do konferencji Pepa?

10

Dlaczego? Ma prawo wyrazić swoją opinię niezależnie komu kibicuje i gdzie chce, tym bardziej, że w swojej wypowiedzi nikogo nie obrażał. Skończcie nagonke na kibiców realu (chodzi mi o prawdziwych kibiców, a nie na hala dzieci) Pozdrawiam.

0

kubeł zimnej wody dla zawodników, trzeba szybciutko wyciągnąć wnioski i wygrać kolejny mecz w LM by zapewnić sobie 1 miejsce w grupie.

0

Pinto- Montoya, Pique, Bartra, Puyol -Song, Roberto, Cesc -Neymar, Dongu, Pedro

0

jaja jakieś...

0

Alves mistrz!

0

jaki wynik? :)

0

Musimy wymyślić coś nowego na tak zwany "autobus".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?