zyskula
Dołączył/a: styczeń 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie Leicester jest słaby, to przeciwnicy stali się lepsi.
3
Ja też tak mam.
1
Ja też lubię Valencię.
0
Dominacja...
12
Kibice Barcelony: Prawda
Kibice Realu: Nie prawda
Gdyby za rok Messi dostał złotą piłkie
Kibice Barcelony: Nie prawda
Kibice Realu: Prawda
1
Xavi jak przestanie grać w katarze albo Puyol.
0
Pewnie większość strzelił w Psg.
1
Ramblowicze są wybredni więc uważaj.
0
A Buffon który? Zgaduje że Neuer 1 a De Gea 2
1
Jak np. Ronaldo
0
No pierwsza kolacja zjedzona, teraz jedziemy na drugą z rodziną.
1
Ja będe dzisiaj oglądać.
1
Strasznie nie realistycznie to wyglądało.
0
Po pierwsze Bolt biegnie ponad 40 km/h, chyba 44, Robben na mundialu w Brazylii biegł 37km/h kiedy ścigał się z Ramosem, on wtedy biegł ile? 33, może 34 km/h i była bardzo mała różnica odległości miedzy nimi, Bolt jest szybszy od Robbena o 7 km/h a była taka różnica, Bolt przebiegł całe boisko w kilka sekund, holender w dłuższym czasie przebiegł 2 razy mniejszą odległość. po drugie od kiedy Bolt gra w piłkę? Po trzecie od kiedy on wykonuje piątkę? Po czwarte czemu żaden zawodnik nawet nie próbował zabrać mu piłkę?
2
Wygląda jak by było przerobione.
0
Ja chciałem zagrać karierę las palmas ale w celach z juniorami był wysoki poziom a ja się nie lubie w to bawić więc zrezygnowałem.
0
Wydziałem taki eksperyment społeczny że gościu zapłaci ileś tam dolarów jak ktoś zastrzeli szczeniaka, każdy strzelał, na szczęście pistolet nie był nabity i miał tłumik, ale jeden gościu powiedział że jak pistolet nie wypalił to może dla psa kark skręcić. Straszne.
2
A jak real by odpadł to by narzekali że nie muszą grać co 3 dni.
0
Ja to zawsze mam mniejszy % posiadania piłki, gdzieś koło 40% czasami nawet 30%, lubie mieć bardzo szybkich napastników i bocznych pomocników, co najmniej 92 tempa, i jak można wywnioskować gram na kontry, albo długie podania.
1
Wnioskujesz kto jest najlepszy po udanych dryblingach?
0
Kiedy real gra zaległy mecz?
0
Zmienili to i w karierze Huntera może być tylko Angielski Hiszpański i jeszcze jakiś nie pamiętam. Masz w ustawieniach komentarz Huntera i tam możesz zmienić.
0
Z oszustami się nie wygra.
0
Wygrał euro? Wygrał
Wygrał Lm? Wygrał
0
Dowód na co? Na Ligę mistrzów? Ban? Czy Ramos?
0
Przekręty realu: Losowanie ligi mistrzów w każdym sezonie, skrócenie banu transferowego
Przekręty piłkarzy realu: Ramos i pakt z diabłem.
1
Dzięki kolego.
0
Da ktoś link do przeróbki Messiego tego chłopca i Ronaldo?
0
Sędzia myśli: Ma 5 sekund albo daje czerwoną a w radyjku słyszy: Czekaj już są pieniodze nie dawaj kartki.
0
Wyobraź sobie grasz z jakimś gościem (totalny cienias) wygrywasz 2-1 oddałeś 20 strzałów, przeciwnik 3, 90 minuta, sędzia doliczył 5, twoja obrona dostaje wylewu i typek trafia 2 bramki, 2-3 i przegrywasz, właśnie straciłeś szanse na awans załóżmy do pierwszej ligi. Nie zdenerwowałbyś się?