0

To nie Leicester jest słaby, to przeciwnicy stali się lepsi.

3

Ja też tak mam.

1

Ja też lubię Valencię.

0

Dominacja...

12

Kibice Barcelony: Prawda
Kibice Realu: Nie prawda
Gdyby za rok Messi dostał złotą piłkie
Kibice Barcelony: Nie prawda
Kibice Realu: Prawda

1

Xavi jak przestanie grać w katarze albo Puyol.

0

Pewnie większość strzelił w Psg.

1

Ramblowicze są wybredni więc uważaj.

0

A Buffon który? Zgaduje że Neuer 1 a De Gea 2

1

Jak np. Ronaldo

0

No pierwsza kolacja zjedzona, teraz jedziemy na drugą z rodziną.

1

Ja będe dzisiaj oglądać.

1

Strasznie nie realistycznie to wyglądało.

0

Po pierwsze Bolt biegnie ponad 40 km/h, chyba 44, Robben na mundialu w Brazylii biegł 37km/h kiedy ścigał się z Ramosem, on wtedy biegł ile? 33, może 34 km/h i była bardzo mała różnica odległości miedzy nimi, Bolt jest szybszy od Robbena o 7 km/h a była taka różnica, Bolt przebiegł całe boisko w kilka sekund, holender w dłuższym czasie przebiegł 2 razy mniejszą odległość. po drugie od kiedy Bolt gra w piłkę? Po trzecie od kiedy on wykonuje piątkę? Po czwarte czemu żaden zawodnik nawet nie próbował zabrać mu piłkę?

2

Wygląda jak by było przerobione.

0

Ja chciałem zagrać karierę las palmas ale w celach z juniorami był wysoki poziom a ja się nie lubie w to bawić więc zrezygnowałem.

0

Wydziałem taki eksperyment społeczny że gościu zapłaci ileś tam dolarów jak ktoś zastrzeli szczeniaka, każdy strzelał, na szczęście pistolet nie był nabity i miał tłumik, ale jeden gościu powiedział że jak pistolet nie wypalił to może dla psa kark skręcić. Straszne.

2

A jak real by odpadł to by narzekali że nie muszą grać co 3 dni.

0

Ja to zawsze mam mniejszy % posiadania piłki, gdzieś koło 40% czasami nawet 30%, lubie mieć bardzo szybkich napastników i bocznych pomocników, co najmniej 92 tempa, i jak można wywnioskować gram na kontry, albo długie podania.

1

Wnioskujesz kto jest najlepszy po udanych dryblingach?

0

Kiedy real gra zaległy mecz?

0

Zmienili to i w karierze Huntera może być tylko Angielski Hiszpański i jeszcze jakiś nie pamiętam. Masz w ustawieniach komentarz Huntera i tam możesz zmienić.

0

Z oszustami się nie wygra.

0

Wygrał euro? Wygrał
Wygrał Lm? Wygrał

0

Dowód na co? Na Ligę mistrzów? Ban? Czy Ramos?

0

Przekręty realu: Losowanie ligi mistrzów w każdym sezonie, skrócenie banu transferowego
Przekręty piłkarzy realu: Ramos i pakt z diabłem.

1

Dzięki kolego.

0

Da ktoś link do przeróbki Messiego tego chłopca i Ronaldo?

0

Sędzia myśli: Ma 5 sekund albo daje czerwoną a w radyjku słyszy: Czekaj już są pieniodze nie dawaj kartki.

0

Wyobraź sobie grasz z jakimś gościem (totalny cienias) wygrywasz 2-1 oddałeś 20 strzałów, przeciwnik 3, 90 minuta, sędzia doliczył 5, twoja obrona dostaje wylewu i typek trafia 2 bramki, 2-3 i przegrywasz, właśnie straciłeś szanse na awans załóżmy do pierwszej ligi. Nie zdenerwowałbyś się?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?