zyskula
Dołączył/a: styczeń 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja bym wolał Beniteza, było widać że jest kibicem Barcy, specjalnie kazał piłkarzom realu przegrywać mecze.
0
Podejrzewam że redaktorzy na fc barca wynajęli jakiś porządnych grafików, a na notatniku Jarek sam stworzył tą stronę
0
Gdzie mogę mecz obejrzeć bo Wszyscy się śmieją z Ronaldo a ja nie wiem o co chodzi.
0
Da ktoś link do realu na telefon?
0
Wybierz się z nią do schroniska i weźcie jakiegoś pieska na spacer.
1
Benitez miał gotową drużynę a wszyscy wiedzą jak to się skończyło.
1
Gdzie tam komukolwiek do Messiego.
0
Bardziej lans, dzisiaj wszedłem na jego fb i zobaczyłem że tam był Glik i Kukiz. Szczerze o Oli pierwszy raz słyszałem.
6
Mój wujek ma wyśmienitą restauracje na mazurach ,,żeglarska smażalnia" rybka genialna. Były tam takie osobowości jak Glik, Kukiz, Cejrowski czy Ola Szwed. Jak będziecie w okolicy to musicie zajść.
0
Po pierwszych 2 linijkach się załamałem.
1
Jak by wszyscy pisali że to genialni komentatorzy to on też by tak napisał.
1
Ja wczoraj miałem urodziny. Najlepszego :)
0
Witamy nowego użytkownika.
0
Ta ironia.
0
My mamy łatwiejszych przeciwników
Las palmas u siebie
Eibar na wyjeździe
Betis na wyjeździe
I bilbao u siebie
Według mnie ostatni mecz najtrudniejszy ale wszytko powinniśmy wygrać.
2
4 następne ligowe mecze realu:
Sevilla na wyjeździe
Malaga u siebie
Real sociedad u siebie
Celta vigo na wyjeździe
Jak w żadnym z tych meczów nie stracą punktów to już prawie przestane wierzyć w mistrzostwo Barcelony.
0
Info zawsze spoko.
0
Dzięki za info, dopiero teraz się dowiedziałem.
0
Ja to się cieszę że w następnym sezonie będą takie kluby w lm jak chelsea, united, city, bayern, real, Barca, atletico, będzie taka rywalizacja w ćwierćfinale że głowa mała.
0
Ja też ciągle livesports.
0
Ciekawe jak by to wyglądało, bedzie nie równa liczba drużyn w lidze? Albo wywalą jakiś ogórków, ale to bendzie nie fair.
3
Real ma pakt z diabłem.
0
Może być ryzykowne.
0
Wróże świetlaną przyszłość dla tego komentarzu.
0
Najlepsza gra wyścigowa na ps4? Mam na oku the crew albo need for speed.
12
Ego Ronaldo właśnie wybuchło.
0
Ja bym wolał Real w półfinale bo są 2 mecze z nimi a każdy lubi obejrzeć 4 gran derbi w sezonie, no chyba że drabinka na to nie pozwala.
19
Poczekajmy na bramkę Ronaldo... A nie
0
Była taka gra sportowa na ps3 nie wiem czy jest na ps4, tam były walki gladiatorów, tenis stołowy, rzut dyskiem, ale nie pamiętam jak się nazywa, grałem w to kiedyś całymi dniami
0
Whaaaat?