2

Ja bym wolał Beniteza, było widać że jest kibicem Barcy, specjalnie kazał piłkarzom realu przegrywać mecze.

0

Podejrzewam że redaktorzy na fc barca wynajęli jakiś porządnych grafików, a na notatniku Jarek sam stworzył tą stronę

0

Gdzie mogę mecz obejrzeć bo Wszyscy się śmieją z Ronaldo a ja nie wiem o co chodzi.

0

Da ktoś link do realu na telefon?

0

Wybierz się z nią do schroniska i weźcie jakiegoś pieska na spacer.

1

Benitez miał gotową drużynę a wszyscy wiedzą jak to się skończyło.

1

Gdzie tam komukolwiek do Messiego.

0

Bardziej lans, dzisiaj wszedłem na jego fb i zobaczyłem że tam był Glik i Kukiz. Szczerze o Oli pierwszy raz słyszałem.

6

Mój wujek ma wyśmienitą restauracje na mazurach ,,żeglarska smażalnia" rybka genialna. Były tam takie osobowości jak Glik, Kukiz, Cejrowski czy Ola Szwed. Jak będziecie w okolicy to musicie zajść.

0

Po pierwszych 2 linijkach się załamałem.

1

Jak by wszyscy pisali że to genialni komentatorzy to on też by tak napisał.

1

Ja wczoraj miałem urodziny. Najlepszego :)

0

Witamy nowego użytkownika.

0

Ta ironia.

0

My mamy łatwiejszych przeciwników
Las palmas u siebie
Eibar na wyjeździe
Betis na wyjeździe
I bilbao u siebie
Według mnie ostatni mecz najtrudniejszy ale wszytko powinniśmy wygrać.

2

4 następne ligowe mecze realu:
Sevilla na wyjeździe
Malaga u siebie
Real sociedad u siebie
Celta vigo na wyjeździe
Jak w żadnym z tych meczów nie stracą punktów to już prawie przestane wierzyć w mistrzostwo Barcelony.

0

Info zawsze spoko.

0

Dzięki za info, dopiero teraz się dowiedziałem.

0

Ja to się cieszę że w następnym sezonie będą takie kluby w lm jak chelsea, united, city, bayern, real, Barca, atletico, będzie taka rywalizacja w ćwierćfinale że głowa mała.

0

Ja też ciągle livesports.

0

Ciekawe jak by to wyglądało, bedzie nie równa liczba drużyn w lidze? Albo wywalą jakiś ogórków, ale to bendzie nie fair.

3

Real ma pakt z diabłem.

0

Może być ryzykowne.

0

Wróże świetlaną przyszłość dla tego komentarzu.

0

Najlepsza gra wyścigowa na ps4? Mam na oku the crew albo need for speed.

12

Ego Ronaldo właśnie wybuchło.

0

Ja bym wolał Real w półfinale bo są 2 mecze z nimi a każdy lubi obejrzeć 4 gran derbi w sezonie, no chyba że drabinka na to nie pozwala.

19

Poczekajmy na bramkę Ronaldo... A nie

0

Była taka gra sportowa na ps3 nie wiem czy jest na ps4, tam były walki gladiatorów, tenis stołowy, rzut dyskiem, ale nie pamiętam jak się nazywa, grałem w to kiedyś całymi dniami

0

Whaaaat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?