13

Te uczucie kiedy komentator spolieruje ci mecz

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to ma być Barcelona remisuje, sprzedajemy cały skład i zwalniamy trenera

0

O dzięki za przypomnienie trzeba się pobawić w lidze typerów

0

Alah alah alah alah alah

0

Piątka.

1

A teraz kibice realu, przepraszam pseudo kibice realu: Haha Meszi nie ma szacunku do fanów, Krysztjano to zawsze i wszędzie z każdym się przywita i zrobi zdjęcie

1

3x Polski pod rząd

0

No musze się pochwalić nie ma jednej z Nauczycielek i zamiast 5 lekcji mam 2.

0

Czyli coś w stylu: i wtedy powiedziałem Donald Trump zostanie prezydentem

0

O co chodzi z tym Wałęsą bo ja taki zacofany jestem.

29

I wtedy ja mu mówię weźcie dla Ronaldo 3 złote piłki dajcie

0

Moja reakcja na twoje słowa.

0

Mój kolega gra i opowiada cały czas o tym. Mówił że rozegrał kilka tyś meczów.

2

Ale bez reklamy koszulka jest jakoś pusta

0

Widziałem takiego mema: Mówią że ronaldo strzela tylko słabym drużynom, mówią że strzela z karnych. Więc krystjano im pokazał i strzelił 2 bramki litwie (albo łotwie nie pamiętam) w tym jedną z karnego.

1

Kurde jak fajnie masz, zazdroszczę.

1

Uwaga!!! najświeższa teoria spiskowa, od jutra przez 2 tyg będzie ciemno. Gościu z Nasa wysłał 1000 stronicowy dokument do rządu. Iluminatii.

1

W bibliotece szkolnej masz książkę o Messim?! Ja to mam same lektury 15 razy krzyżaków a po jednej takiej normalnej jak np. hobbit albo igrzyska śmierci

1

No to chyba każdy kibic Barcelony to wie

0

Na ps4 też są pache?

1

Ja to bym chciał być Buffonem.

4

Takie rezerwy? Malaga to nie są ogórki, mogą sprawić problemy, ja bym postawił na one de goal z jakimś jednym rezerwowym np. Digne.

1

A kto z was grał w pełną wersje fify i pesa i może się wypowiedzieć. Ja w pesa demówke grałem i mnie jakoś nie przekonała, ale wiem demo to nie pełna gra która może całkiem inaczej wyglądać. Ale te nazwy angielskich klubów trochę odstraszają ale jest przynajmniej liga mistrzów. Fifa i pes mają wady i zalety ale ja szczerze wole fife.

0

U mnie akurat pochmurno

0

Odkryłem bardzo dobrą taktykę w fifie 17. Jak wygrywacie gdzieś 1-0, 2-0 i jest końcówka meczu to wybijcie piłkę na rzut rożny. Wtedy cała drużyna przeciwnika pójdzie w pole karne to wy możecie ustawić jednego zawodnika gdzieś blisko środka i długie podanie i jesteście sam na sam z bramkarzem.

0

Butelka sprawiła że przewróciło się trzech, petarda sprawiła ze przewrócił się jeden. Wniosek?

0

Cygan rzucił petardą to wszystkim wpi**dolić. Ty się postaw w ich sytuacji. Pojechałeś pracować do Miemiec. W meczu Polska-Niemcy jest taka sama sytuacja na np. Mullerze i nie masz życia bo każdy chce cię pobić

0

Akurat poszedłem po słuchawki bo tego Hajto się słuchać nie da i tylko słyszałem jak komentator mówi że race spadły obok Fabiańskiego.

0

A no to sorry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?