zyskula
Dołączył/a: styczeń 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Te uczucie kiedy komentator spolieruje ci mecz
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to ma być Barcelona remisuje, sprzedajemy cały skład i zwalniamy trenera
0
O dzięki za przypomnienie trzeba się pobawić w lidze typerów
0
Alah alah alah alah alah
0
Piątka.
1
A teraz kibice realu, przepraszam pseudo kibice realu: Haha Meszi nie ma szacunku do fanów, Krysztjano to zawsze i wszędzie z każdym się przywita i zrobi zdjęcie
1
3x Polski pod rząd
0
No musze się pochwalić nie ma jednej z Nauczycielek i zamiast 5 lekcji mam 2.
0
Czyli coś w stylu: i wtedy powiedziałem Donald Trump zostanie prezydentem
0
O co chodzi z tym Wałęsą bo ja taki zacofany jestem.
29
I wtedy ja mu mówię weźcie dla Ronaldo 3 złote piłki dajcie
0
Moja reakcja na twoje słowa.
0
Mój kolega gra i opowiada cały czas o tym. Mówił że rozegrał kilka tyś meczów.
2
Ale bez reklamy koszulka jest jakoś pusta
0
Widziałem takiego mema: Mówią że ronaldo strzela tylko słabym drużynom, mówią że strzela z karnych. Więc krystjano im pokazał i strzelił 2 bramki litwie (albo łotwie nie pamiętam) w tym jedną z karnego.
1
Kurde jak fajnie masz, zazdroszczę.
1
Uwaga!!! najświeższa teoria spiskowa, od jutra przez 2 tyg będzie ciemno. Gościu z Nasa wysłał 1000 stronicowy dokument do rządu. Iluminatii.
1
W bibliotece szkolnej masz książkę o Messim?! Ja to mam same lektury 15 razy krzyżaków a po jednej takiej normalnej jak np. hobbit albo igrzyska śmierci
1
No to chyba każdy kibic Barcelony to wie
0
Na ps4 też są pache?
1
Ja to bym chciał być Buffonem.
4
Takie rezerwy? Malaga to nie są ogórki, mogą sprawić problemy, ja bym postawił na one de goal z jakimś jednym rezerwowym np. Digne.
1
A kto z was grał w pełną wersje fify i pesa i może się wypowiedzieć. Ja w pesa demówke grałem i mnie jakoś nie przekonała, ale wiem demo to nie pełna gra która może całkiem inaczej wyglądać. Ale te nazwy angielskich klubów trochę odstraszają ale jest przynajmniej liga mistrzów. Fifa i pes mają wady i zalety ale ja szczerze wole fife.
0
U mnie akurat pochmurno
0
Odkryłem bardzo dobrą taktykę w fifie 17. Jak wygrywacie gdzieś 1-0, 2-0 i jest końcówka meczu to wybijcie piłkę na rzut rożny. Wtedy cała drużyna przeciwnika pójdzie w pole karne to wy możecie ustawić jednego zawodnika gdzieś blisko środka i długie podanie i jesteście sam na sam z bramkarzem.
0
Butelka sprawiła że przewróciło się trzech, petarda sprawiła ze przewrócił się jeden. Wniosek?
0
Cygan rzucił petardą to wszystkim wpi**dolić. Ty się postaw w ich sytuacji. Pojechałeś pracować do Miemiec. W meczu Polska-Niemcy jest taka sama sytuacja na np. Mullerze i nie masz życia bo każdy chce cię pobić
0
Akurat poszedłem po słuchawki bo tego Hajto się słuchać nie da i tylko słyszałem jak komentator mówi że race spadły obok Fabiańskiego.
0
A no to sorry.