zyskula
Dołączył/a: styczeń 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Buffon jest na czwartym miejscu, mahrez na drugim. No nieźle.
0
Ale w jakim stylu wygrał Ronaldo a w jakim stylu Bravo. Ronaldo wygrał euro ,,remisując" wszystkie spotkania.
0
Pierwszy tekst który przyjdzie na myśl jak się nie zgodzi: Dobra spoko może innym razem.
0
Chelsea-barca wersja Polska.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak boli to rośnie.
0
Może być ale to nie to. O i jeszcze ta moja składanka trwa 40-50 minut
0
A może zna ktoś taką składanke: Na początku jest odliczanie jak tu https://m.youtube.com/watch?list=LLx_rurapT3Wzf1LQkzbSXHQ¶ms=OAFIAVg1&v=PDpHNsROUKs&mode=NORMAL. ta składanka której szukam to jest rocznik 2013 może 2014, w tle jest zdjęcie kolorowego napisu electro, i to jest numer #6 lub #7. 2 3 lata temu puszczałem i teraz nie mogę znaleźć. Pomożecie? Albo przynajmniej link do strony jak zapytaj gdzie mi pomogą.
0
Da ktoś link do jakiejś dobrej składanki? Typu electro house
0
A ja nie mogę oglądać.
0
No a jak ktoś się słabo uczy to go nie wyrzucą ze studiów? Mój brat jest na piątym roku i dobrze się uczy.
0
No wiem że Na Camp Nou ale i tak strasznie mało.
0
Messi tylko 4 bramki z główki trafił?
0
Ronaldo wszystkich bramek nie strzelił ogórkom ale pewnie większość.
1
6/20 poznałem Buffona, Neuera, ter stegena, Valdesa, Cassilasa i Mandanne.
0
A Crystiano? Bo widziałem mema że Iniesta w całej karierze ma 92 asysty a Ronaldo od 2009 ma 99 asyst.
2
Ile Iniesta ma asyst w karierze?
0
Na Polsacie Kevin sam w Nowym Yorku leci
0
Włochy z Buffonem ma czele wygrają mistrzostwa świata.
1
Ile te torebki kosztowały? 50 groszy?
0
Nie ma Buffona w top 20 czyli jest ranking zakłamany. Ktoś wie na którym jest miejscu?
1
Zasiej je.
0
Jak dzisiaj grałem o 15:00 to działał
0
Najlepszy sen w życiu.
0
Mój brat ma 25 lat i chodzi na ostatni rok studiów i opowiadał mi jak kiedyś jak miał 11/12 lat to jego kolega poszedł z innym kolegą zagrać z Lewandowskim 2 na 2. Lewandowski był od nich 2/3 lata młodszy a kiwał ich jak Messi getafe. Ograł ich chyba przewagą 10 bramek.
0
Hajs, płytę cd, jak masz to kasetę, radio, nokie ,,cegłę" gazete np. Wyborczą, jakiegoś marsa czy snickersa. Kopertę na list, znaczki
9
Ja mam windows phone. To nie wiem jak to jest zbierać pokemony.
0
A ja nawet tak o tym nie myślę.
0
Pograj w piłkę z kolegami.
3
Ulubiona piosenka Ronaldo.