0

Buffon jest na czwartym miejscu, mahrez na drugim. No nieźle.

0

Ale w jakim stylu wygrał Ronaldo a w jakim stylu Bravo. Ronaldo wygrał euro ,,remisując" wszystkie spotkania.

0

Pierwszy tekst który przyjdzie na myśl jak się nie zgodzi: Dobra spoko może innym razem.

0

Chelsea-barca wersja Polska.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak boli to rośnie.

0

Może być ale to nie to. O i jeszcze ta moja składanka trwa 40-50 minut

0

A może zna ktoś taką składanke: Na początku jest odliczanie jak tu https://m.youtube.com/watch?list=LLx_rurapT3Wzf1LQkzbSXHQ¶ms=OAFIAVg1&v=PDpHNsROUKs&mode=NORMAL. ta składanka której szukam to jest rocznik 2013 może 2014, w tle jest zdjęcie kolorowego napisu electro, i to jest numer #6 lub #7. 2 3 lata temu puszczałem i teraz nie mogę znaleźć. Pomożecie? Albo przynajmniej link do strony jak zapytaj gdzie mi pomogą.

0

Da ktoś link do jakiejś dobrej składanki? Typu electro house

0

A ja nie mogę oglądać.

0

No a jak ktoś się słabo uczy to go nie wyrzucą ze studiów? Mój brat jest na piątym roku i dobrze się uczy.

0

No wiem że Na Camp Nou ale i tak strasznie mało.

0

Messi tylko 4 bramki z główki trafił?

0

Ronaldo wszystkich bramek nie strzelił ogórkom ale pewnie większość.

1

6/20 poznałem Buffona, Neuera, ter stegena, Valdesa, Cassilasa i Mandanne.

0

A Crystiano? Bo widziałem mema że Iniesta w całej karierze ma 92 asysty a Ronaldo od 2009 ma 99 asyst.

2

Ile Iniesta ma asyst w karierze?

0

Na Polsacie Kevin sam w Nowym Yorku leci

0

Włochy z Buffonem ma czele wygrają mistrzostwa świata.

1

Ile te torebki kosztowały? 50 groszy?

0

Nie ma Buffona w top 20 czyli jest ranking zakłamany. Ktoś wie na którym jest miejscu?

1

Zasiej je.

0

Jak dzisiaj grałem o 15:00 to działał

0

Najlepszy sen w życiu.

0

Mój brat ma 25 lat i chodzi na ostatni rok studiów i opowiadał mi jak kiedyś jak miał 11/12 lat to jego kolega poszedł z innym kolegą zagrać z Lewandowskim 2 na 2. Lewandowski był od nich 2/3 lata młodszy a kiwał ich jak Messi getafe. Ograł ich chyba przewagą 10 bramek.

0

Hajs, płytę cd, jak masz to kasetę, radio, nokie ,,cegłę" gazete np. Wyborczą, jakiegoś marsa czy snickersa. Kopertę na list, znaczki

9

Ja mam windows phone. To nie wiem jak to jest zbierać pokemony.

0

A ja nawet tak o tym nie myślę.

0

Pograj w piłkę z kolegami.

3

Ulubiona piosenka Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?