0

To gdzie ty byłeś?

0

Ja to chciałbym zobaczyć Puyola.

0

Jak by Barcelona miała takich przeciwników w lidze mistrzów jak real to by wygrała 10 razy z rzędu.

0

2-0 dla Włoch.

0

Jak by eleven wykupił ligę mistrzów i premier ligue to było by cudownie.

0

Masz może ten filmik ci pomoże

0

A w mma biją się naprawdę?

0

Hehe. A na serio? W jakimś boksie biją się naprawdę?

0

Czy www biją się naprawdę? A jak to jest wyreżyserowane to dlaczego się biją. I jest jakiś inny tego typu sport gdzie biją się naprawdę?

0

Na przykład?

1

Eto, thierry i Ronaldinho.

0

Ala the rock

0

Jak Ter stegem popełni błąd to powinien nie grać w następnym meczu. Taka kara. I tak powinien mieć każdy piłkarz. Nie ma formy to aut na jeden/dwa mecze. Wtedy by każdy myślał: Ty jak będę słabo grać to nie będę grać, dobra to biorę się do roboty na 120%.

0

Dobra przeczytałem ten artykuł i zmieniam zdanie. Tak to jest jak się nie wie a chce się wypowiadać.

0

Przecież on tylko się tak śmieje chyba, taki troll.

6

Po kropce jest odstęp.

0

Kupujemy Buffona. Albo manuela albo Casillasa

0

Sprzedajemy pół składu. Zwalniamy trenera.

0

Gramy piach. Przechodzę na Real. (Real przegrał) no dobra przechodzę na.... Las palmas.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trenera też sprzedajemy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sprzedajemy pół składu. Wymieniamy zarząd.

0

Ło matko. 3-4 będzie. Śmiech przez łzy.

0

No jak real remisuje to chyba nie jest ogórkiem.

0

Ja bym wolał żeby Benitez wrócił.

0

U nas to po kilka tysięcy pod ważnymi meczami jest komentarzy. Rekord to chyba 2-3 tysiące.

0

Poczekaj aż real z ogórkami zacznie grać to Ronaldo po 10 zacznie walić.

0

Jak stracimy punkty to zwalniamy cały zarząd i sprzedajemy połowę składu

0

Napewno nie lepiej niż Alves

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?