zyskula
Dołączył/a: styczeń 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To gdzie ty byłeś?
0
Ja to chciałbym zobaczyć Puyola.
0
Jak by Barcelona miała takich przeciwników w lidze mistrzów jak real to by wygrała 10 razy z rzędu.
0
2-0 dla Włoch.
0
Jak by eleven wykupił ligę mistrzów i premier ligue to było by cudownie.
0
Masz może ten filmik ci pomoże
0
A w mma biją się naprawdę?
0
Hehe. A na serio? W jakimś boksie biją się naprawdę?
0
Czy www biją się naprawdę? A jak to jest wyreżyserowane to dlaczego się biją. I jest jakiś inny tego typu sport gdzie biją się naprawdę?
0
Na przykład?
1
Eto, thierry i Ronaldinho.
0
Ala the rock
0
Jak Ter stegem popełni błąd to powinien nie grać w następnym meczu. Taka kara. I tak powinien mieć każdy piłkarz. Nie ma formy to aut na jeden/dwa mecze. Wtedy by każdy myślał: Ty jak będę słabo grać to nie będę grać, dobra to biorę się do roboty na 120%.
0
Dobra przeczytałem ten artykuł i zmieniam zdanie. Tak to jest jak się nie wie a chce się wypowiadać.
0
Przecież on tylko się tak śmieje chyba, taki troll.
6
Po kropce jest odstęp.
0
Kupujemy Buffona. Albo manuela albo Casillasa
0
Sprzedajemy pół składu. Zwalniamy trenera.
0
Gramy piach. Przechodzę na Real. (Real przegrał) no dobra przechodzę na.... Las palmas.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trenera też sprzedajemy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sprzedajemy pół składu. Wymieniamy zarząd.
0
Ło matko. 3-4 będzie. Śmiech przez łzy.
0
No jak real remisuje to chyba nie jest ogórkiem.
0
Ja bym wolał żeby Benitez wrócił.
0
U nas to po kilka tysięcy pod ważnymi meczami jest komentarzy. Rekord to chyba 2-3 tysiące.
0
Poczekaj aż real z ogórkami zacznie grać to Ronaldo po 10 zacznie walić.
0
Jak stracimy punkty to zwalniamy cały zarząd i sprzedajemy połowę składu
0
Napewno nie lepiej niż Alves