zyskula
Dołączył/a: styczeń 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znając życie Real trafi na prawie najsłabszych rywali żeby nie było że Perez smaruje. Ale jak nawet trafią na Bayern to pewnie na totalnym farcie wygrają (taka ciekawostka jak napisałem wygrają to autokorekta podpowiada mi Niemcy, a jak napisałem Niemcy to podpowiada mi Brazylia). Przypadek?
0
Real trafi na Bayern
#potwierdzone info robić screene
0
Jak ty tak dobrze grasz w obronie? Jakieś porady?
0
Nie za dużo pieniędzy stawiasz? Mógłbyś dodać z 2 mecze i postawić mniej hajsu. Jak wygrasz to i tak zarobisz a jak przegrasz to stracisz mniej pieniędzy.
0
Według mnie Legia miała bardzo dobry wynik z BVB.
0
Dla tych co głosuje to tak średnio się liczy.
0
Ja narazie nie próbowałem kś, ale dzisiaj sobie zagram. Za to w 16 było dokładnie tak samo jak mówisz, ale myślę że to kwestia ogrania 20 meczów przegrasz ale zobaczysz jak komputer gra i puźniej będziesz wygrywać.
0
Wygrał Euro? Wygrał
Wygrał LM? Wygrał
Król strzelców LM? Tak
Co zrobił Messi?
Copa America? Finał Ronaldo lepszy
LM? ćwierć finał Ronaldo Lepszy
Messi zdobył jakieś jeszcze nagrody dla najlepszego strzelca, ale dla tych co głosują to wystarczy aby zagłosować na Krysztjano. Dla nich się nie liczy jak wygrał tylko co wygrał.
0
Ja nie ale znajomy chodzi do takiej szkoły, znam go tylko z widzenia i na boisku umie dobre akcje zepsuć.
0
Do kiedy jest głosowanie na drużynę roku?
21
,,Samego Koke nie zamierzamy bronić, ale troszkę nam szkoda faceta, który na każdą zaczepkę odpowiada, że „przynajmniej jest bogaty”. No ku***, tak jakbyśmy tego nie wiedzieli.". redakcja pocisnęła.
25
,,Nigdy nie uważaliśmy Cristiano Ronaldo za mistrza ciętej riposty, ale wymianą zdań z Koke Portugalczyk uświadomił nam, że pod tym względem nie ustępuje mu żaden dziesięciolatek.". No nieźle
2
Ty żebyś widział jak moi koledzy grają, co druga akcja tak wygląda.
2
Zależy w jakiej tematyce chcesz?
0
Może masz racje, ja się nie znam.
0
*lebron james.
0
Ja się nie znam, ale nie powinno się najpierw zmontować film a dopiero później szukać muzyki?
0
Według mnie fajne tylko początek trochę przydługi z tymi kibicami i rozgrzewką, powinno być z 10-15 sek a reszta to akcje z meczu, ale fajnie że jako kibic Barcelony dałeś kilka bramek realu.
1
Nawet fajnie że Taki sławny piosenkarz jak Biber kibicuje Barcelonie, a z tego co pamiętam to chyba Barack Obama i jakiś koszykarz chyba le brown czy Brayant też kibicują Barcelonie.
0
U mnie jeszcze gorzej, tylko 2 punkty :)
6
Ja też tak średnio rozumiem.
0
Według was Donnamura jest, albo bedzie lepszy od Buffona, bo ja uważam że nie ma szans tego osiągnąć co Gigi. I tak samo napisałem na yt w komentarzu pod jakimś filmem i gościu mi wyskoczył z takim czymś: ,,jak to nie ma szansa,a nie zapomniałem przecież dla kibica Barcelony jedyny piłkarz który może komuś dorównywać to piłkarz który gra dla Barcelony". Napisalem to samo ale to usunołem ponieważ napisałem pod komentarzem a chciałem ogólnie na la rambli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale patrząc na tabele Barcelona ma 2 miejsce, a tu wszyscy panikują.
0
Ty dawaj szczęśliwe liczby w totka
0
Co ty przyszłość przewidujesz?
0
A wy mówicie że Ronaldo strzela tylko słabym drużynom, to strzelił dla atletico, mówicie że strzela tylko z karnych... A nie to się nie zmieniło
0
Ja wolę Beniteza.
1
Zamiast się denerwować ja się załamuje.
0
Ronaldo ma takie szczęście jak ja dzisiaj kiedy grałem z kolegami w fife.