0

A co ja napisałem? Mi właśnie o to chodziło, tam nie było ironii. I pamiętam 2 lata temu w półfinale ligi mistrzów był real, barca, bayern i juve. I real trafił na teoretycznie najsłabszy klub i dał dupy. Nawet z pomocą real nie umie wygrać.

0

Zasada jest jedna: Jak real wylosuje jakiś klub to to są cieniasy.

0

,,Serwery by padły i nie wstały" Ja też padłem.

0

A Ronaldo nie ma klasy?!!! A Zlatan nie ma klasy?!! a Pepe nie ma klasy?!!!!! Hehe

0

Od jakiej części fify lub pes gracie? Ja od fify 13.

6

Typowy Janusz.
Kiedy od 20 latach nie wejdziesz do ligi mistrzów. ,,ile można jeszcze czekać"
Kiedy po 20 latach awansujesz
,,po co oni tam z taką grą"

0

Obstawiam 2 cyfrówke dla borusii

3

Koniec żartów, mam dość przechodzę na real. Tam tam taaam.

8

Sprzedajemy połowę składu, wymieniamy LE i cały zarząd. Przegraliśmy ligę i ligę mistrzów i puchar króla i wszystko przegraliśmy.

0

Dzieks.

0

Co się dzieje z Gomesem?

0

No i fajnie. Też miałem kiedyś ten problem ale jak wpisałem fc barca mobile to pomogło. Teraz w windows 10 w ustawieniach możesz zmienić stronę na mobilną i komputerową.

0

wpisz w wyszukiwarke fc barca mobile. powinno działać

0

Jaki błąd Bravo, dobrze że w Barcelonie takich nie wpuszczał.

0

To możesz pójść komuś trawę skosić, mój kolega całą wioskę skosił i dostał od ojca z 2-3 stówy. Albo iść do kogoś pomóc coś zrobić na gospodarstwie, krzaki przyciąć itp. po 10zł/h po 2-3 godz. i w 3 dni 40 zł, w tydzień stówa.

0

Wszystkie dzisiejsze mecze ( real sociedad, bayern i psg) 0-0. Co się dzieje?

0

A no tak. A rodzice nie mogą ci dołożyć, albo na raty wziąć. A gdzie mieszkasz, w mieście czy na wsi?

1

Na rtv agd widziałem fajne zestawy. Playstation 4, 2 pady, fifa 16, drive club i uncharted za 2000.

0

Ja będę się cieszyć jak 2 cyfrówki nie będzie.

0

Wyłącz dźwięk włącz na laptopie eske albo rmf i załatwone.

1

Czyli rozumiem że koniec z ligą typerów. :)

0

A kiedy redakcja się obudzi?

1

kiedy 3 kolejka ligi typerów?

0

No panowie wykupiłem właśnie eleven.

0

Przy losowanie jakie miał real w tamtym roku to manchester co najmniej doszedł by do półfinału.

0

O co z wymienianiem baterii w padzie od xbox?

0

Moi znajomi są zacofani i nie mają żadnych konsol. Mieszkam na wsi. Więc nie miał bym z kim grać. Dla mnie obowiązkowe tytuły to klasyki fifa, pes, gta. Ale słyszałem że w padzie od xboxa trzeba akumulator wymieniać (co ile czasu i ile to kosztuje?) a w ps4 wystarczy naładować.

0

Jak byś wyglądał jak ten pan z linku poniżej to by na 100% by się nie przyczepili.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dwayne_Johnson

0

Jak myślicie lepiej kupić playstation 4 czy xbox one?

0

Ciekawa sprawa. Też nie wiem jak to jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?