zyskula
Dołączył/a: styczeń 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co ja napisałem? Mi właśnie o to chodziło, tam nie było ironii. I pamiętam 2 lata temu w półfinale ligi mistrzów był real, barca, bayern i juve. I real trafił na teoretycznie najsłabszy klub i dał dupy. Nawet z pomocą real nie umie wygrać.
0
Zasada jest jedna: Jak real wylosuje jakiś klub to to są cieniasy.
0
,,Serwery by padły i nie wstały" Ja też padłem.
0
A Ronaldo nie ma klasy?!!! A Zlatan nie ma klasy?!! a Pepe nie ma klasy?!!!!! Hehe
0
Od jakiej części fify lub pes gracie? Ja od fify 13.
6
Typowy Janusz.
Kiedy od 20 latach nie wejdziesz do ligi mistrzów. ,,ile można jeszcze czekać"
Kiedy po 20 latach awansujesz
,,po co oni tam z taką grą"
0
Obstawiam 2 cyfrówke dla borusii
3
Koniec żartów, mam dość przechodzę na real. Tam tam taaam.
8
Sprzedajemy połowę składu, wymieniamy LE i cały zarząd. Przegraliśmy ligę i ligę mistrzów i puchar króla i wszystko przegraliśmy.
0
Dzieks.
0
Co się dzieje z Gomesem?
0
No i fajnie. Też miałem kiedyś ten problem ale jak wpisałem fc barca mobile to pomogło. Teraz w windows 10 w ustawieniach możesz zmienić stronę na mobilną i komputerową.
0
wpisz w wyszukiwarke fc barca mobile. powinno działać
0
Jaki błąd Bravo, dobrze że w Barcelonie takich nie wpuszczał.
0
To możesz pójść komuś trawę skosić, mój kolega całą wioskę skosił i dostał od ojca z 2-3 stówy. Albo iść do kogoś pomóc coś zrobić na gospodarstwie, krzaki przyciąć itp. po 10zł/h po 2-3 godz. i w 3 dni 40 zł, w tydzień stówa.
0
Wszystkie dzisiejsze mecze ( real sociedad, bayern i psg) 0-0. Co się dzieje?
0
A no tak. A rodzice nie mogą ci dołożyć, albo na raty wziąć. A gdzie mieszkasz, w mieście czy na wsi?
1
Na rtv agd widziałem fajne zestawy. Playstation 4, 2 pady, fifa 16, drive club i uncharted za 2000.
0
Ja będę się cieszyć jak 2 cyfrówki nie będzie.
0
Wyłącz dźwięk włącz na laptopie eske albo rmf i załatwone.
1
Czyli rozumiem że koniec z ligą typerów. :)
0
A kiedy redakcja się obudzi?
1
kiedy 3 kolejka ligi typerów?
0
No panowie wykupiłem właśnie eleven.
0
Przy losowanie jakie miał real w tamtym roku to manchester co najmniej doszedł by do półfinału.
0
O co z wymienianiem baterii w padzie od xbox?
0
Moi znajomi są zacofani i nie mają żadnych konsol. Mieszkam na wsi. Więc nie miał bym z kim grać. Dla mnie obowiązkowe tytuły to klasyki fifa, pes, gta. Ale słyszałem że w padzie od xboxa trzeba akumulator wymieniać (co ile czasu i ile to kosztuje?) a w ps4 wystarczy naładować.
0
Jak byś wyglądał jak ten pan z linku poniżej to by na 100% by się nie przyczepili.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dwayne_Johnson
0
Jak myślicie lepiej kupić playstation 4 czy xbox one?
0
Ciekawa sprawa. Też nie wiem jak to jest.