Alexis Sanchez vs Peru
24 marca 2013, 23:16
- Przejdź do artykułuAlexis wraca do Barcelony pełen wiary we własne możliwości
Alexis Sánchez z pewnością wróci w poniedziałek do Barcelony z zwiększą wiarą we własne możliwości. Chilijczyk był wyróżniającą się postacią w meczu swojej reprezentacji narodowej z Peru. Nie ulega wątpliwości, iż obecna '9' Barcelony będzie chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony w końcówce obecnego sezonu po to, aby znaleźć się w planach sztabu szkoleniowego na nadchodzący sezon 2013/2014.
Czytaj więcej-
- NORBIBARSA 25 marca 2013, 08:14 · Dyskusja
0
Bo Messi mu nie podaje:D
-
-
Konto usunięteOn jest jak Iniesta a ludzie wierza ze jest napastnikiem. Nie ma co wierzyc juz pokazuje co potrafi. Po prostu instunktu strzeleckiego Villi nie ma a tego sie od niego oczekuje. Sprzedac i tyle.
-
- jozefo 25 marca 2013, 07:18 · Dyskusja
0
Alexis bez obrazy dla niego ale on gra jak pomocnik a tych mamy swietnych i duzo, w ataku hjest nieskuteczny, sprzedac go poki mozna i ktos go za jakies normalne pieniadze chce kupic i kupic dobrego snajpera cos w stylu Etoo, gdzie jak Messi nie strzeli to wiadomo ze bedzie mial kto inny i bedzie taka pewnosc w ataku, wtedy LM i Mistrzostwo kraju bedzie zawsze bardziej mozliwe, a nie jak teraz Alexis zagra czy ma kontuzje, przelamie sie po roku czy nie, bedzie mial pecha czy nie, odnajdzie sie czy nie itd
-
- Pyrzo_Barca 25 marca 2013, 00:51 · Dyskusja
0
umiejetnosci ma, gorzej z psychiką no i styl Barcelony nie bardzo pod niego. Moim zdaniem w takim Manchesterze United moglby pokazac swoje umiejetnosci
-
- Tramalikollo21 25 marca 2013, 00:20 · Dyskusja
0
On normalnie ma jakiegos pecha , jakas klątwa go dopadła że jak ma sete to zawsze jakiś obrońa się znajdzie w którego trafi ..:))
-
- Zagorzały Fan F.C.B 24 marca 2013, 23:54 · Dyskusja
0
Wiara i motywacja jest. To najważniejsze! Do pełni szczęścia brakuję tylko potwierdzenia tego na murawie. Głęboko wierzę, że Sanchez nas jeszcze w tym kończącym się sezonie pozytywnie zaskoczy dorzucając do tego kilka brameczek o które w tym sezonie tak mu ciężko.
Vamos Sanchez!!!
-
- sojerrrr 24 marca 2013, 23:50 · Dyskusja
0
banankuba
Kiedyś pamiętam, jak ktoś z mojej rodziny, zupełnie nieinteresujący się piłką (nie ma potrzeby ujawniania hehe), gdy wspomniałem, że w Barcelonie ma grać Alexis, powiedziała (tak, to kobieta, należy jej przebaczyć :)):
"Alexis? Przecież to imię żeńskie! Tak jak Alexis ze znanego starego tasiemca Dynastii"
Na co moja reakcja była taka: "(...), zjedz snickersa, bo jak jesteś głodna to gwiazdorzysz" :)
-
- kacperowski20 24 marca 2013, 23:18 · Dyskusja
0
Tak trzymać,liczymy na ciebie : )

Sortowanie