Argentyna - Brazylia 4:3
10 czerwca 2012, 00:05
- Przejdź do artykułuFenomenalny Messi kluczem do triumfu Argentyny nad Brazylią
Emocji piłkarskich dzisiejszego wieczora nie brakowało nie tylko w Europie, w Ameryce Południowej zmierzyły się ze sobą dwie potęgi – Argentyna i Brazylia. Fenomenalnym występem popisał się Lionel Messi, który strzelił trzy gole w wygranym przez jego reprezentację meczu 4:3.
Czytaj więcej-
- ChampionLW 10 czerwca 2012, 13:56 · Dyskusja
0
@Thalantyr
Oczywiście "lepszość" Messiego jest niepodważalna. I mówią o tym na Świecie praktycznie wszyscy, nawet byli piłkarze Realu.
-
- Kondziolos 10 czerwca 2012, 13:11 · Dyskusja
0
Ostatni gol to czysta perfekcja!!!
-
- brylekpl19 10 czerwca 2012, 12:52 · Dyskusja
0
Czy ten gość przestanie mnie kiedyś zaskakiwać?
Robot nie człowiek.
Dziękujemy:-)
-
- I love Barca!!! 10 czerwca 2012, 12:42 · Dyskusja
0
Ostatni gol Messiego ...wow
-
-
Konto usuniętePo prostu można się zakochać w trzecim golu Leo.
Odpuściłam sobie mecz Niemcy - Portugalia, zawsze można obejrzeć powtórki i wcale nie żałuję, że to zrobiłam. Messi tylko utwierdza się w tym, że jest najlepszym zawodnikiem na świecie, a te porównania między nim i Neymarem? Nie powiem, trochę mnie śmieszą. Poraz kolejny nie było żadnej konfrontacji, król strzelił hat-tricka, a uczeń nic. Jeszcze nie ten poziom, sam sobie szkodzi nie chcąc grać w Europie.
-
- WitekR 10 czerwca 2012, 12:14 · Dyskusja
0
Messi wczoraj strzelił 3 bramki, Gomez 1, Neymar miał 2 asysty. A gdzie jest Ronaldo? Zagrał wczoraj słabo, nic nie pokazał, Błaszczykowski w meczu z Grecją wnosił do gry więcej niż wczoraj Krysia. A Pepe zawalił przy bramce całkowicie odpuszczając Gomeza. Jak nie zrobimy nic głupiego przy transferach to następny sezon będzie nasz.
-
- ChampionLW 10 czerwca 2012, 12:05 · Dyskusja
0
Nie przesadzajcie, że Ronaldo wczoraj nic nie grał, bo starał się, i jakby miał lepszych kolegów to potrafiliby wykorzystać sytuacje (Varela w bramkarza i Nani w obrońce). Messi też na pewno by nie strzelił 3 goli Niemcom, ale pokazał, że jest świetnym przywódcą i potrafi też strzelić z dystansu. Fajnie widzieć, jak się cieszy razem z Higuainem i Di Marią.. A dziś Hiszpania, trzymam kciuki.
-
-
Konto usunięteStary dobry Leo ;) Argentyna musi coś zrobić z obroną i pozycją bramkarza bo na większej imprezie może nie być tak kolorowo ;)

Sortowanie