Atletico Mineiro - Olimpia 2:0
25 lipca 2013, 19:35
- Przejdź do artykułuAtlético Mineiro i R10 zdobywają Copa Libertadores
Atlético Mineiro, w którym występuje była gwiazda FC Barcelony Ronaldinho, po raz pierwszy w swojej historii wygrała Copa Libertadores, pokonując po rzutach karnych paragwajską Olimpię. Ronnie dołączył do grona wielkich piłkarzy, którzy zwyciężyli zarówno w Lidze Mistrzów jak i Copa Libertadores
Czytaj więcej-
- lucas/catalan 26 lipca 2013, 12:53 · Dyskusja
0
Chciałbym zobaczyć jeszcze R10 w koszulce Blaugrany.
-
- PolacoBlaugrana 26 lipca 2013, 03:22 · DyskusjaPolecają
1
...końcówka okna transferowego, Barca zaskakuje transferem - Ronnie wraca!
Rozgrywa wspaniały sezon, strzela 14 bramek, asystuje przy 15 odgrywając jedynie rolę zmiennika. Rozgrywa jeszcze dwa sezony grając po trochu mniejszą rolę ale nadal bardzo ważną. Po nich kończy swojąwielką karierę w FC Barcelonie...
Ehh, dobrze, że marzenia nic nie kosztują...
-
- messi 94 26 lipca 2013, 00:27 · Dyskusja
0
Czekałem na ten mecz z niecierpliwowścią i się doczekałem . Dużo emocji głównie dlatego , że w Atletico gra roni. Zasłużyli na zwycięstwo prawie cały czas atakowali , ciesze się , że sie tak skończyło. Co do roniego to nie był on główną postacią tego meczu jak choćby Jo ale grał dobrze a najbardziej podobało mi się to jak za straconą piłką potrafił się wrócić i pomóc drużynie w defensywie. Ten piłkarz nie jest skończony wierze , że dostanie powołanie na mistrzostwa świata bo na tą chwile na nie zasługuje . Gratulacje R10.
-
- Kwiatex 26 lipca 2013, 00:09 · Dyskusja
0
Szkoda, ze Guardiola pozbyl sie Deco, Eto'o i Ronnie. Wymiana Eto'o to w ogole jedna z najgorszych decyzji Pepa. O ile wiadomo, ze Ronnie balowal w tych klubach, to nie trzeba bylo go od razu sprzedawac. Masa klubow chciala go wypozyczyc, moze po sezonie obudzilby sie i dalej czarowal w Barcelonie? Ja rowniez od niego zaczalem kibicowac Barcy i to on jest do dzis moim ulubionym zawodnikiem :)
-
-
Konto usunięteChoćby Ronnie na rzęsach stawał to Scolari go nie weźmie, bo się boi że jego wyskoki mogą rozbić mu ekipę.Jedyna nadzieja w mediach i przede wszystkim kibicach którzy mogą wymóc na Scolarim to powołanie.Ale to tylko złudna nadzieja.
-
- Krzysiek723 25 lipca 2013, 22:17 · Dyskusja
0
Ronaldinho miał największy talent, większy nawet niż Messi i Maradona, o Pele się nie wypowiadam bo to zadufany w sobie gbur..... Tyle, że R10 niestety zmienił trochę tryb życia, co wiązało się ze spadkiem formy....
-
- PogromcaMitów 25 lipca 2013, 21:52 · Dyskusja
0
Kiedyś uczył się od niego Messi, teraz ma pod "swoimi skrzydłami" Bernarda. Może być z niego całkiem dobry piłkarz.
-
- adam_99 25 lipca 2013, 21:43 · Dyskusja
0
Gratulacje Ronni. Pamiętam co on robił w Barcelonie gdyby nadal tu grał i na takim samym poziomie jak kiedyś to byśmy wszystko wygrywali Real by nie miał szans. Wybrażam sobie atak:
Ronaldinho grający na takim samym poziomie co wcześniej
Messi
Neymar.
Boże oni by rozjechali każdego...

Sortowanie