Barca - Getafe 6:1
-
- Eric_Abidal_22 10 lutego 2013, 13:42 · Dyskusja
0
Eh... do bramki Villi nie miałem ani jednej ściny-teraz nie było 10 sekund żeby się obraz nie ściął. A już wypróbowałem z 10 transmisji... Eh...chyba już nie obejrzę tych 10 minut... ;/
-
- Mercanto91FCB 10 lutego 2013, 13:42 · Dyskusja
0
Mecz bez straconej bramki to nie mecz.
-
- Antimadridista~ 10 lutego 2013, 13:42 · Dyskusja
0
kur** znowu frajersko stracona bramka lol
-
- D.Villa7Dax 10 lutego 2013, 13:42 · Dyskusja
0
Znów 4-1?
-
-
Konto usunięteBy to chuj...
-
- Alicja3500 10 lutego 2013, 13:42 · Dyskusja
0
i oczywiście muszą stracić gola!
-
- kibicbarcy678 10 lutego 2013, 13:42 · Dyskusja
0
Kur....
-
- barca__rządzi 10 lutego 2013, 13:41 · Dyskusja
0
ajjjjjjj
-
- WybitnyMessi 10 lutego 2013, 13:41 · Dyskusja
0
@SoRclk
Tello choć młodszy od Alexisa, to lepszy.

Sortowanie