Barca - Getafe 6:1
http://vimeo.com/59345056
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
-
- 10katalończyk10 10 lutego 2013, 13:36 · Dyskusja
0
Vamos Barca !!! :D
Pozdro :p
-
- executor123 10 lutego 2013, 13:36 · Dyskusja
0
To chyba nic grożnego
-
- executor123 10 lutego 2013, 13:35 · Dyskusja
0
ci się stalo
-
- WybitnyMessi 10 lutego 2013, 13:35 · Dyskusja
0
David Villa
-
- malutkiFCB 10 lutego 2013, 13:35 · Dyskusja
0
dlaczego nie Barta
-
- 10Ronaldinho10 10 lutego 2013, 13:35 · Dyskusja
0
kto strzelił trzecią ?
-
-
Konto usunięteqsiak85
musiałem nowe gg robić i nie moge nowego profil założyć .masz może skype ?

Sortowanie