Barca - Getafe 6:1
-
- WybitnyMessi 10 lutego 2013, 13:32 · Dyskusja
0
Eric_Abidal_22
Nie zrozumiałeś przekazu
-
- Piotr,1985 10 lutego 2013, 13:30 · Dyskusja
0
Tello wejdzie bardzo się z tego powodu cieszę:)
-
- Eric_Abidal_22 10 lutego 2013, 13:30 · Dyskusja
0
@WybitnyMessi
A Real ma wersję dla ubogich Iniesty-Ozila, wersję dla ubogich Alvesa-Arbeloe, wersję dla ubogich Buquetsa-Khedirę, wersję dla ubogich Xaviego-Xabiego Alonso-wersję dla superubogich Messiego-Benzema i Higuain :)
-
- Po prostu Barca Vamos!! 10 lutego 2013, 13:30 · Dyskusja
0
Za pół godziny Familiada ogląda ktos?
-
- WybitnyMessi 10 lutego 2013, 13:30 · Dyskusja
0
Ja już dawno pisałem, że Song to podstawa składu Barcelony, jest idealny o wiele lepszy od Busiego
-
- lech i barca 10 lutego 2013, 13:30 · Dyskusja
0
Tello
-
- czarny1235 10 lutego 2013, 13:29 · Dyskusja
0
Song wreszcie gra to czego od niego oczekiwałem od początku w Barcelonie. Solidny i spokojny - oby tak dalej ;-)
-
- WybitnyMessi 10 lutego 2013, 13:28 · Dyskusja
0
Alexis to taki "Ronaldo dla ubogich"
-
- marmatmich 10 lutego 2013, 13:28 · Dyskusja
0
No prosze Alexis i Villa strzelać potrafią i to nie z ogórkami. Myslę że idą dobre czasy.

Sortowanie