Barca - Getafe 6:1
-
- Antimadridista~ 10 lutego 2013, 13:38 · Dyskusja
0
Telloooooo!!
-
- WybitnyMessi 10 lutego 2013, 13:38 · Dyskusja
0
Chciałbym, aby po meczu każdy z Was przemyślał to co napisze o Alexisie, bo naprawdę nie warto go chwalić, liczy się to co robi się przez cały sezon. Tello>Alexis
-
- lech i barca 10 lutego 2013, 13:37 · Dyskusja
0
Tello jak ja go lubie
-
- D.Villa7Dax 10 lutego 2013, 13:37 · Dyskusja
0
No i Tello! :D
-
- Barca_4ever_VeB 10 lutego 2013, 13:37 · Dyskusja
0
Tello
-
- Piotr,1985 10 lutego 2013, 13:37 · Dyskusja
0
A tam nic się nie stało naszemu kapitanowi no i bardzo dobrze:)
-
- FCBarcelonaGirl 10 lutego 2013, 13:37 · Dyskusja
0
Bartra jest poza kadra dzisiaj przecież
-
- Po prostu Barca Vamos!! 10 lutego 2013, 13:37 · Dyskusja
0
jelonek
Albo stolec na badania musi zrobić

Sortowanie