Barca - Getafe 6:1
-
- Eric_Abidal_22 10 lutego 2013, 13:22 · Dyskusja
0
Iniesta show!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
-
- FCBarça culé 10 lutego 2013, 13:21 · Dyskusja
0
Oskisk
dzięki
-
- Gallaret 10 lutego 2013, 13:21 · Dyskusja
0
Saviola88
To policz sobie w ilu sytuacjach Villa świetnie się zachowywał jednocześnie nie tracąc piłki , przykład
2 Świetne wrzutki w ciężkich sytuacjach ( na pewno dużo lepsze od Alvesa)
jedna idealnie na głowę Messiego, po której wg mnie spokojnie powinien być gol.
Świetne zagranie piętą zaskakujące rywala , kilka ciekawych zagrań do Alby, odgizdana na nim kartka, a do tego nie tracił głupio piłek.
-
- Chudini 10 lutego 2013, 13:21 · Dyskusja
0
Pyrzo_Barca
Tak ale równie dobrze mógłby grać i na lewym skrzydle i o to mi chodziło i bodajże w tym sezonie zagrał parę razy na tej pozycji jeśli się nie mylę. W rep. Austrii to grał chyba w jednym meczu towarzyskim jako podwieszony napastnik, zaraz za wysuniętym napastnikiem. Taki uniwersalny piłkarz. Radzi sobie dobrze i w tyle i w przodzie.
-
- kowalmessi 10 lutego 2013, 13:21 · Dyskusja
0
Teraz tylko zmiany jeszcze rozsądnie zrobić . . dać odpocząc i pięknie :D
-
- Barca_4ever_VeB 10 lutego 2013, 13:21 · Dyskusja
0
Puyol ;)

Sortowanie