Barca - Getafe 6:1
-
- patrykp695 10 lutego 2013, 13:17 · Dyskusja
0
Messi...
-
-
Konto usunięteZ tego powinien być gol.
-
-
Konto usuniętespoko
-
- arturekker 10 lutego 2013, 13:15 · Dyskusja
0
Dobrze sie zaczeło a teraz zamułka
-
-
Konto usunięteqsiak85
a towarzyski ,community,Become a legend ?
-
- Pyrzo_Barca 10 lutego 2013, 13:15 · Dyskusja
0
owszem jak dla niego to niezly mecz tylko wlasnie... jesli to jest jego szczyt mozliwosci to nie mamy o czym mowic. mam nadzieje ze Guardiola wezmie swojego Alexisa do monachium a my skusimy sie na Neymara
-
-
Konto usunięte12 też mam xD !!!!
-
- Chudini 10 lutego 2013, 13:13 · Dyskusja
0
Pyrzo_Barca
To prawda stracił z co najmniej kilka razy piłkę w różnoraki sposób w pierwszej połowie ale tylko mi nie mów, że na tle innych jego meczy zagrał słabo. Ja nie mówię, że on zagrał pierwszą połowę idealnie i w skali 1-10 na 8, 9 czy tym bardziej 10 ale dobrze mu szło. Być może to dobry prognostyk i zapowiedź na kolejne mecze w jego wykonaniu.
-
-
Konto usunięteqsiak85
A masz Pes 2013 ? Bo jak coś ja mogę .

Sortowanie