Barca - Getafe 6:1
-
- fighterFCB 10 lutego 2013, 13:00 · Dyskusja
0
Jest dobrze, ale przydałoby się strzelić minimum jeszcze jedną bramkę w przeciwnym wypadku po stracie frajerskiej bramki zacznie się nerwówka jak z Sociedad... Akcji nie brakuje, liczę na kolejne bramki. Vamos!
-
- Piotr,1985 10 lutego 2013, 13:00 · Dyskusja
0
WybitnyMessi
Kibicujesz Barcelonie zaledwie od roku a nazywasz tu wszystkich sezonowcami człowieku przestan bredzic bo się tylko kompromitujesz i to publicznie.
-
- The Special Five 10 lutego 2013, 13:00 · Dyskusja
0
Iniesta wraz z Jordim są narazie najlepszymi zawodnikami w tym meczu. Cieszy przełamanie w końcu Alexisa oby Villa to samo uczynił to będę wniebowzięty poprostu.
-
- daviido7 10 lutego 2013, 13:00 · Dyskusja
0
Vila i Alexis powinni zdecydowanie wiecej minut dostawac... Pedro gra cały zcas, a napewno nie gra lepiej jak oni dzisiaj... Pedro jest zawodnikiem statycznym, niby nigdy nic nie zawala ale też wiele nie wnosi... Alexis i Villa maja duzo wiekszy potencjał. A gra Iniesty w tym sezonie to poezja...Z całym szacunkiem do Messiego i do jego gry ale to On powinien zdobyc złota piłkę.
-
- bartusiomek 10 lutego 2013, 13:00 · Dyskusja
0
Jest błąd w artykule. To po rajdzie Alexisa prawą stroną Thiago dostał wspaniałe podanie.
-
- PrzemekFCB1899 10 lutego 2013, 12:59 · Dyskusja
0
Przepiękne podanie Iniesty do Sancheza po prostu Magik nie da się grać tak jak on.
-
- Po prostu Barca Vamos!! 10 lutego 2013, 12:59 · Dyskusja
0
Mam nadzieje na wysokie noty po meczyku, za 1 godz Familiada :)
-
- Obiektywnie_o_Barcelonie 10 lutego 2013, 12:59 · Dyskusja
0
A dla Messiego 1 gola brakuje do Gola nr 300 w barwach Barcelony!!!
-
- BarcaZaurus123 10 lutego 2013, 12:59
0
-
- The Special Five 10 lutego 2013, 12:59 · Dyskusja
0
http://www.dvbsport.net/ proszę bardzo panie prezesie Kozłowski ;d
-
- Pyrzo_Barca 10 lutego 2013, 12:59
0

Sortowanie