Barca - Getafe 6:1
-
- tytanowyrysiek 10 lutego 2013, 12:57 · Dyskusja
0
PawełM
zgadzam się, moim zdaniem lepszy od niego jest Kuba Błaszczykowski z Borussi.
-
-
Konto usunięteDawno mi się tak micha nie cieszyła, jak oglądałem Barcelonę:) Pełne trybuny, przyzwoita gra zespołu, bardzo dobry występ Iniesty. No i przede wszystkim pora- w końcu wczesna godzina. Pomijając już aspekt finansowy (oglądanie meczów przez Azjatów), to aż przyjemnie się ogląda taki mecz. I nie trzeba się martwić, że mecz się kończy o północy a o 6.00 trzeba wstawać
-
- PrzemekFCB1899 10 lutego 2013, 12:56 · Dyskusja
0
Ja bym w drugiej połowie zmienił Fabregasa za Thiago , bo widać że Thiago dzisiaj gra nie idzie , po prostu jest najsłabszy na boisku , strasznie dużo strat.
-
- darostomil 10 lutego 2013, 12:56 · Dyskusja
0
Sanchez jak narazie świetny mecz. w końcu się przełamał :))
-
- The Special Five 10 lutego 2013, 12:56 · Dyskusja
0
Jeszcze niech El Guaje coś ustrzeli i będzie git malina.
-
- The Special Five 10 lutego 2013, 12:56 · Dyskusja
0
Sory strzelił nie kontaktuje dzisiaj.
-
- La Pulga_10 10 lutego 2013, 12:56 · Dyskusja
0
W końcu Alexis się przełamał... :P
-
- Chudini 10 lutego 2013, 12:55 · Dyskusja
0
No to tak, Iniesta zagrał pierwszą połowę przefantastycznie, Villa też nie było wcale słabo, wrócił ten Alexis na którego czekałem, zaczął z przytupem i później parę błędów typu niecelne zagranie, kilka odebranych mu piłek, cofanie piłek do tyłu ale świetne zagranie do Messiego, gdy on uderzył w słupek, później ominięcie rajdem i zagranie do Thiago przed bramkę, gdy mogło być 3:0. Pedro na tą chwilę może odpoczywać, nie ma jakiejś wielkiej potrzeby by wchodził, może jedynie po to by odpoczął też Sanchez. Song parę błędów albo niecelne zagranie albo utrata piłki. Alba też zagrał na "plus"
-
- Antimadridista~ 10 lutego 2013, 12:55 · Dyskusja
0
Szkoda że Messi trafił w słupek Alexis miałby wspaniałą asyste ;)
-
- Obiektywnie_o_Barcelonie 10 lutego 2013, 12:55 · Dyskusja
0
mogło być 3:0 gdyby Messi nie trafił w slupek ;|
-
- Paweł M. 10 lutego 2013, 12:55 · Dyskusja
0
CR7 jest szybki i ma instynkt strzelecki. Dla mnie jego gra to przede wszystkim przełożenie piłki między nogami, machanie nogami na piłką i tak w kółko. Pożytku z tego jest może 5%, ale to i tak przesadziłem.
Gra bardzo sztywny, nie ma w ogóle miękkości w nogach, nie potrafi grać klepą na małej przestrzeni, zero kreacji gry, zero jakiejkolwiek wizji gry, tylko jak topór popędzić i walnąć bramę. Inteligencją boiskową Andres i Leo zjadają go na śniadanie, to jest w ogóle trzy klasy njiżej.
Jeszcze raz powtarzam, sztuczki techniczne, pajacowanie opanował do perfekcji, ale nie na tym polega futbol.
Sztuczki są dobre dla dzieciaków. Pewnie dla tego CR będzie ciężko zdobyć jakąkolwiek indywidualną nagrodę.
On ma pecha nie tylko, że żyje w czasach Messiego, ale dlatego też, że żyje w czasach Andresa.
-
- jeonek 10 lutego 2013, 12:55 · Dyskusja
0
Co byście nie gadali, zobaczcie jakie zagrożenie się robi pod bramką Getafe jak wychodzimy z piłką. Jest Villa, Messi i Alexis, ma kto grać ich polu karnym. W wariancie z 4 pomocnikami przeważnie jest Leo w polu karnym, Pedro gdzieś cofnięty przy linii bocznej i nie a kto grać

Sortowanie