Barca - Getafe 6:1
-
- barcatikitaka 10 lutego 2013, 12:44 · Dyskusja
0
Znowu za wysoko na główkę Lajonela, ale podanie na skrzydło miodzio ;)
-
- Eric_Abidal_22 10 lutego 2013, 12:44 · Dyskusja
0
@RealFan22
Po co ta dyskusja...
Przepraszam-czy ja ją zacząłem- my się zachwycamy grą Andresa Iniesty a ty wyjeżdżasz z CR... Po co? Co nas CR obchodzi- obecnie jeżeli chodzi o efektowność to CR może co najwyżej buty czyścić Inieście-Messi ostatnio gra mało efektownie ale efektywnie :)
-
- Barca_4ever_VeB 10 lutego 2013, 12:44 · Dyskusja
0
Jest klepa magia ale brakuje troszeczkę skuteczności
-
- 10 lutego 2013, 12:43 · Dyskusja
0
viila nie tak
-
- Piotr,1985 10 lutego 2013, 12:43 · Dyskusja
0
Adriano dzisiaj cos nie w sosie jest, ale nie ma się co dziwic jak się nie gra regularnie to nie ma się czego dziwic.
-
- Katalończyk 99 10 lutego 2013, 12:43 · Dyskusja
0
ooo Messi :D
-
- Barca_4ever_VeB 10 lutego 2013, 12:43 · Dyskusja
0
Messi dance
-
-
Konto usuniętemesssi magik villa.......

Sortowanie