Barca - Getafe 6:1
http://vimeo.com/59345056
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
-
- Piotr,1985 10 lutego 2013, 12:37 · Dyskusja
0
Nie ma co Alexis dzisiaj rozgrywa w koncu dobry mecz:)
-
- Barca_4ever_VeB 10 lutego 2013, 12:37 · Dyskusja
0
sorry od Alexisa
-
- Eric_Abidal_22 10 lutego 2013, 12:37 · Dyskusja
0
Po podaniu Alexisa :D
-
- barcatikitaka 10 lutego 2013, 12:37 · Dyskusja
0
Słuuupekkkkkkkkkk... ;)
-
-
Konto usunięteMessi się schował pod koszulkę ,ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem !
-
- AlexisSanchez9 10 lutego 2013, 12:37 · Dyskusja
0
jaka pilke dal teraz Alexis bajka
-
-
Konto usunięteChyba manita będzie bo Getafe nie istnieje
-
- Barca_4ever_VeB 10 lutego 2013, 12:37 · Dyskusja
0
A podanie było do Alexisa
-
- 10 lutego 2013, 12:37 · Dyskusja
0
słuoek ;/
-
- Eric_Abidal_22 10 lutego 2013, 12:36 · Dyskusja
0
AAAAAAAAAaa słupek :P

Sortowanie