Barca - Getafe 6:1
-
- Eric_Abidal_22 10 lutego 2013, 12:50 · Dyskusja
0
Takiego Alexisa chce oglądać- świetny drybling- dobre zagranie-mógł się wyłożyć po kontakcie z nogą przeciwnika-grał do końca mimo że był w beznadziejnej sytuacji(metr od lini koncowej i otoczony przez 3-4 rywali)
-
- Xavi Hernandez 6 10 lutego 2013, 12:50 · Dyskusja
0
a już myślałem że Alexis będzie od tego gola grał lepiej ... szkoda
-
- Villa - Dębica 10 lutego 2013, 12:50 · Dyskusja
0
i teraz widać że takie mecze "słabszych" mogą dużo dać wielka motywacja brak kompleksów
-
- Barca_4ever_VeB 10 lutego 2013, 12:49 · Dyskusja
0
Ładanie Alexis mam nadzieje ze teraz bedzie forma zwyzkowa
-
- tytanowyrysiek 10 lutego 2013, 12:49 · Dyskusja
0
VEB !
-
-
Konto usunięteAddriano mógł to do Villi bo Messi i Thiago byli zasłonięci !!!
-
- Catalunya10 10 lutego 2013, 12:49 · Dyskusja
0
Alexis ale rajd :)
-
- kibicbarcy678 10 lutego 2013, 12:49 · Dyskusja
0
Ale Alexis tam zabujał :D
-
- tytanowyrysiek 10 lutego 2013, 12:49 · Dyskusja
0
Alexis jeden z lepszych dzisiaj, moim zdaniem umiejętności większe niż żeluś
-
-
Konto usunięte,,
co alba stracil , to aba odzyskał ,,

Sortowanie