Barca - Getafe 6:1
-
- Po prostu Barca Vamos!! 10 lutego 2013, 12:54 · Dyskusja
0
godzinie*
-
- The Special Five 10 lutego 2013, 12:54 · Dyskusja
0
Spokojnie jeśli Alexis strzeli dzisiaj to można mówić o jego powrocie do formy.
-
- Po prostu Barca Vamos!! 10 lutego 2013, 12:54 · Dyskusja
0
Barca powinna grać więcej meczów o tej godzienie :)
-
- tytanowyrysiek 10 lutego 2013, 12:54 · Dyskusja
0
Alexis wszystko ma lepsze od tego słabego żelusia z Realu. Strzał, kreatywność, drybiling i o wiele szybszy niż żeluś.
-
- El Guaje 7 10 lutego 2013, 12:54 · Dyskusja
0
Alexis i Villa po 90 minut. Dobrze grają dziś obaj :)
Niech zmieniają pomoc i obronę, żeby się nie zmęczyli mocno.
-
- The Special Five 10 lutego 2013, 12:53 · Dyskusja
0
Dobry wynik , dobra gra oby tak dalej panowie.
-
- Catalunya10 10 lutego 2013, 12:53 · Dyskusja
0
Alexis ma nowe buty i od razu inny Alexis :)
-
- barcaclue97 10 lutego 2013, 12:53 · Dyskusja
0
Ehhh zapomniałem ze dzisaj meczyk o 12 i dopiero wstałem
Wime kto sztrzelił, ale tak ogólnie jak gramy? To prawda ze Villa i Alexis dobrze grają?
Pozdro
-
-
Konto usunięteSkuteczność bo Getafe może ukąsić i będzie nerwowo. Fabregas, Tello i Alves na drugie 45 minut za Iniestę, Sancheza i Albę.

Sortowanie