Barca - Getafe 6:1
-
- La Pulga_10 10 lutego 2013, 13:03 · Dyskusja
0
Alex Song gra dziś bardzo przyzwoicie... :P
-
- VillaMaravilla7 10 lutego 2013, 13:02 · Dyskusja
0
No dobrze że Alexis się przełamał, może nareszcie będzie regularnie wpisywać się na listę strzelców. Teraz tylko żeby Villi nie zdjął, bo myślę że on też dziś strzeli.
-
-
Konto usunięteBarcaZaurus123 i PyrzoBarca
Jeżeli tak wrzucacie na grę Sancheza, który dzisiaj gra bardzo dobrze i piszecie, że gdyby nie bramka i asysta (+asysta, której nie wykorzystał Messi) To co napiszecie o Villi, który traci piłkę w momencie kiedy ją dostaje ? :)
-
- La Pulga_10 10 lutego 2013, 13:02 · Dyskusja
0
Tello i Cesc na drugą połowę niech wejdą...:P
-
- AlexisSanchez9 10 lutego 2013, 13:01 · Dyskusja
0
po rajdzie Alexisa REDAKCJO OGARNIAJCIE
-
- The Special Five 10 lutego 2013, 13:01 · Dyskusja
0
BarcaZaurus123 a ciebie matka nie kocha xD
-
- Chudini 10 lutego 2013, 13:01 · Dyskusja
0
Pyrzo_Barca
To zacznij uważniej oglądać mecz. Może w drugiej połowie nie będzie to samo co w pierwszej. Ale otóż Alexis grał dosyć dobrze, poza kilkoma stratami, kilkoma cofnięciami do tyłu zamiast skorzystania z okazji i spróbowania indywidualnie i poza kilkoma niecelnymi podaniami. Stara się i wychodzi mu dziś.
-
- El Plutoninho 10 lutego 2013, 13:01 · Dyskusja
0
I powiedzcie mi czemu Alexis czy Villa tak rzadko grają od 1 minuty? Obaj są w bardzo dobrej dyspozycji i stawiam w ciemno że obecnie lepiej prezentują się od Pedro który w notorycznie zalicza mecze od początku. Za mało tego typu rotacji w tym sezonie.
-
- Luca199491 10 lutego 2013, 13:01 · Dyskusja
0
Jeszcze 2 gole Messiego i 1 Villi i mecz git.
-
- The Special Five 10 lutego 2013, 13:01 · Dyskusja
0
Donatan Równonoc i jedziemy zatankować Ferrari ;d
-
- BarcaZaurus123 10 lutego 2013, 13:01 · Dyskusja
0
Po za golem Alexis gra gówno :D
-
-
Konto usunięteqsiak85
meczyki , a później klikaj

Sortowanie