Barca - Getafe 6:1
-
-
Konto usuniętezabibarca
Racja przy tiki-tace czasami się chce spać ;D
-
- Po prostu Barca Vamos!! 10 lutego 2013, 13:04 · Dyskusja
0
Zmiana Adriano/Alves
-
- viscaelbarca89 10 lutego 2013, 13:04 · Dyskusja
0
Jest 2 bohaterów pierwszej połowy. Wreszcie pan z powyższego zdjęcia jak i Andres Iniesta. Wyróżnił bym jeszcze Albę oraz Messiego i Villę za aktywność. Getafe gra naprawdę ostro, aż dziw że dopiero 2 kartki. Na minus na razie Thiago, ale może się poprawi. Również pragnę zwrócić uwagę na to co bartusionek to świetna akcja Alexisa doprowadziła do strzału Thiago.
-
- Antimadridista~ 10 lutego 2013, 13:04 · Dyskusja
0
Bardzo dobrze chłopaki grają ale ja jednak wole mecze oglądać wieczorem :D
-
- Pyrzo_Barca 10 lutego 2013, 13:04 · Dyskusja
0
przestancie ludzie, prosze was. strzelil bramke i juz wielki bohater... ten gosc po prostu sie nie nadaje do tej druzyny. duzo bardziej wole ogladac "swojego" tello, tyle ze ten nie kosztowal fortuny, a alexis tak
-
- widzeweczek 10 lutego 2013, 13:03 · Dyskusja
0
ALEXIS to powinien mieć już gola i 2 asysty.. Jak Messi i Thiago tego nie strzelili to ja nie wiem :) Chilijczyk gra dziś bardzo dobre zawody ! Dla mnie na razie, obok Iniesty ZM . A Ci co piszą, że gra gówno to zapewne nawet meczu nie oglądają i pierdolą głupoty byle by coś napisać.
-
- WybitnyMessi 10 lutego 2013, 13:03
0
-
-
Konto usunięteCzemu jak komuś link wysyłam (w komentarzu) to mi wyskakuje "nie możesz wysłać tego komentarza" ?
-
- Tito Villanova 13 10 lutego 2013, 13:03 · Dyskusja
0
hahah Alexis strzelił;D
-
-
Konto usuniętezapomniałem jeszcze o podaniu Sancheza do Thiago, który też nie wykorzystał podania
-
- The Special Five 10 lutego 2013, 13:03 · Dyskusja
0
Aż miłlo popatrzeć na cieszącego się Alexisa ze zdobycia bramki.

Sortowanie