Barca - Getafe 6:1
-
- VamosBarcaVamos 10 lutego 2013, 12:58 · Dyskusja
0
Alba świruje na boisku, jestem bardzo zadowolona z tego transferu ;)
-
- Obiektywnie_o_Barcelonie 10 lutego 2013, 12:58 · Dyskusja
0
Po prostu Barca Vamos
Zgadza się. Leo minimalnie się spóźnił ;)
-
-
Konto usunięteDzisiaj wszyscy mogą zobaczyć dlaczego częściej gra Sanchez :) Po tym meczu nie będzie już chyba więcej napinaczy z Villa :)
-
-
Konto usunięteWszystko idzie świetne :Alexis strzelił ,Messi strzelił ,prowadzimy .Brakuje tylko gola El Guaje .
-
- BiSLBK 10 lutego 2013, 12:58 · Dyskusja
0
Bardzo dobry mecz, szkoda że Villa nie trafił jak do tej pory. Widać, że kontrolujemy spotkanie - tak ma zostać do końca. Z jednej strony brakuje wykończenia doskonałych sytuacji, oby to się nie zemściło. Iniesta dzisiaj ewidentnie przykleił sobie piłkę do buta.
-
- Po prostu Barca Vamos!! 10 lutego 2013, 12:57 · Dyskusja
0
Gdyby Messi szczelił gola tą przewrotką to z pewnością przyćmił by CR7 z tymi 3 golami :)
-
- WybitnyMessi 10 lutego 2013, 12:57 · Dyskusja
0
Alexis oprócz bramki w tym spotkaniu, gra sam piach w tym sezonie. Ja po sezonie bym go nadal sprzedał, a Wy nie róbcie z niego takiego hura bura po jednym golu sezonowcy.
-
- Obiektywnie_o_Barcelonie 10 lutego 2013, 12:57 · Dyskusja
0
Najlepsi w 1 połowie byli Alba, Messi, Iniesta i Song, który dziś gra odważniej niż poprzednio ;)
-
-
Konto usunięteAlexis- wkońcu jego wysiłek nie zmarnuje sie w tym meczu, skutecznie gra, no i brameczke strzlelił, z dwa razy mógł by za asystować.
-
- emelosinho 10 lutego 2013, 12:57 · Dyskusja
0
Ale irytująca jest gra Thiago. Ma wielkie umiejętności techniczne, potrafi nieźle namieszać, ale te jego krótkie podania. Czasami wydaje się, że niczego nie widzi, potrafi stworzyć sytuację przeciwnikowi jednym, głupim krótkim podaniem w zupełnie niegroźnej sytuacji. To jest bardzo denerwujące. Song z kolei gra bardzo bojaźliwie, najczęściej gra piłkę albo do tyłu, albo do niepilnowanego kolegi stojącego najbliżej.
-
- El Guaje 7 10 lutego 2013, 12:57 · Dyskusja
0
Villa strzeli, spokojnie :)
-
- Janek10FCB 10 lutego 2013, 12:57 · Dyskusja
0
To co gra dzisiaj Alexis to jest to co chcialbym widziec u niego zawsze !! Mega gra !

Sortowanie