Barca - Getafe 6:1
-
- CAMPIONS100 10 lutego 2013, 12:53 · Dyskusja
0
Ładnie Alexis dziś gra.
-
- FrancescFàbregas 10 lutego 2013, 12:53 · Dyskusja
0
Nie wiedziałem,że będzie też relacja na żywo.Nie wiem po co komentujecie wszystko co się dzieje przecież każdy to widzi jak ogląda mecz...
-
-
Konto usuniętespell
Może dobry to za wiele powiedziane ale na pewno przyzwoity bo jednak gola strzelił .
-
- tymeks 10 lutego 2013, 12:53
0
-
- nightwishygt 10 lutego 2013, 12:52 · DyskusjaPolecają
1
Villa do zmiany.
-
- Barca_4ever_VeB 10 lutego 2013, 12:52 · Dyskusja
0
Szkoda że tylko 2-0 do przery mogłoby być zdecydowanie więcej ale i tak jest dobrze VeB!! I czekamy na drugą połowę.
-
- El Guaje 7 10 lutego 2013, 12:52 · Dyskusja
0
Villa ładnie dziś gra :)
-
- AlexisSanchez9 10 lutego 2013, 12:52 · Dyskusja
0
Alexis musi zostac na kolejne 45 min bo widac ze naprawde dzisiaj mu idzie
-
- tymeks 10 lutego 2013, 12:51
0
-
- Piotr,1985 10 lutego 2013, 12:51 · Dyskusja
0
Kurde to dzisiaj Alexis gra czy kto inny normalnie nie poznaje dzisiaj chłopaka, ale to bardzo mnie cieszy, moze w koncu chłopak sie na dobre odblokuje:)

Sortowanie