Barca - Getafe 6:1
-
- Mercanto91FCB 10 lutego 2013, 13:17 · Dyskusja
0
DAVID!!!!!!
-
-
Konto usunięteVilla
-
- D.Villa7Dax 10 lutego 2013, 13:17 · Dyskusja
0
Villa!!
-
- Katalończyk 99 10 lutego 2013, 13:17 · Dyskusja
0
Villaaaaa
-
- Barca_4ever_VeB 10 lutego 2013, 13:17 · Dyskusja
0
Villa!!!
-
- Chudini 10 lutego 2013, 13:17 · Dyskusja
0
Pyrzo_Barca
Guardiola na pewno go nie weźmie do Monachium, bo tam ma Ribery'ego, Mullera, Alabę czy Shaquireigo. Widzi jego "nieudolność" i chwiejną formę. Raz coś ugra, raz nie. Po jednym lepszym meczu na pewno się na niego nie skusi. Nie chcę sugerować co myśli Pep ale nie wydaje mi się, żeby go chciał sprowadzić.
-
- Eric_Abidal_22 10 lutego 2013, 13:17 · Dyskusja
0
No ta piłka nie chce wpaść po prostu...

Sortowanie