Barca - Getafe 6:1
-
-
Konto usunięteFCBarça culé - asystował Alba
-
- ViscaElBarca.9 10 lutego 2013, 13:20 · Dyskusja
0
BRAWO TO JEST TO ! VeB !
-
- FCBarça culé 10 lutego 2013, 13:20 · Dyskusja
0
kto miał teraz asystę przy golu Villi? oglądam przez internet i akurat mi przerwało
-
-
Konto usunięteAAAAAAH !!!!!!!!! Byłoby 4 !!!
-
- WybitnyMessi 10 lutego 2013, 13:19 · Dyskusja
0
Iniesta jak Balotelli
-
- Barca_4ever_VeB 10 lutego 2013, 13:19 · Dyskusja
0
Ajjjj
-
-
Konto usuniętejestem Szaranowicz : "mówiłem ,mówiłem ,że to jest ten moment !!!!!!! " :D
-
- barcatikitaka 10 lutego 2013, 13:19 · Dyskusja
0
No to po zawodach ;)
-
- LovciamBarce 10 lutego 2013, 13:19 · Dyskusja
0
Brawo Villa,może Tito zrozumie że taki zawodnik nie może opuścić szeregów Barcy. VeB

Sortowanie