Barca - Getafe 6:1
-
- 10 lutego 2013, 12:34 · Dyskusja
0
AJ MESSI ale byłaby brama
-
-
Konto usunięteVilla pięknie wrzucił ,tylko ,że Messi to nie Pique :)
-
-
Konto usuniętemoze to dziwnie zabrzmieć , ale te przebitki messiego są piękne'
-
- D.Villa7Dax 10 lutego 2013, 12:33 · Dyskusja
0
Ajj Messi
-
- Eric_Abidal_22 10 lutego 2013, 12:33 · Dyskusja
0
No kurde Iniesta to co by nie zrobił to aż ręce się do oklasków składają-nawet jak źle przyjmie piłke to zrobi z nią coś magicznego :D
-
-
Konto usunięteValdesa zamurowało przez cwilę ,a potem dopiero złapał .
-
-
Konto usunięteSong slabiutko dzisiaj

Sortowanie