Barcelona B - Sporting Gijon 0:0
2 listopada 2014, 18:30
- Przejdź do artykułuBarcelona B bezbramkowo remisuje ze Sportingiem
Rezerwy Barcelony bezbramkowo zremisowały ze Sportingiem Gijón w meczu rozegranym na Miniestadi. W pierwszej połowie to głównie rywale dyktowali warunki na boisku, ale w drugiej części gry podopieczni Eusebio Sacristána mieli swoje okazje do zdobycia gola.
Czytaj więcej-
- Ledsbourne 2 listopada 2014, 18:54 · DyskusjaPolecają
1
Nic tylko życzyć Sportingowi i Abelardo sukcesów i awansu do pierwszej ligi, fajnie byłoby zobaczyć w przyszłym sezonie dwóch kumpli z czasów "stuletniej" Barcy stających naprzeciwko siebie na czele swoich drużyn!
-
-
Konto usunięteObrona Barcy B to na razie jedno wielkie sito. Dongou w tym meczu mogl strzelic minimum jedna bramke. Ale spokojnie to sa jeszcze mlodzi goscie i kariera dopiero przed nimi. Fajnie byloby, gdyby Barca B co sezon zajmowala miejsce w top 3, ale najwaziejsze jest to aby sie utrzymali w Segunda Division. Chociaz w porzednim sezonie tez slabo zaczeli, zeby pozniej zajac 3 miejsce. Takze wszystko przed nimi :D.
-
- dzefrej234 2 listopada 2014, 18:45 · Dyskusja
0
Co z Haliloviciem?
-
- kaamil1910 2 listopada 2014, 18:40 · Dyskusja
0
Przepraszam czemu halilovic nie gral ? Ktos wie ? Adama jaki szybki ale bardzo przewidywalny

Sortowanie