Barcelona - Sporting 6:0
23 kwietnia 2016, 19:44
- Przejdź do artykułuJedziemy dalej!
Wyścig trwa. Nadeszła 35. kolejka La Ligi, a wraz z nią mecz ze Sportingiem. W spotkaniu z klubem z Asturii Barcelona wygrała 6:0 po bramkach Messiego, Suáreza (kareta) i Neymara. Dzięki temu piłkarze Luisa Enrique wciąż pozostają liderami La Ligi i jadą dalej w wyścigu po mistrzostwo.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteWynik wysoki, ale w grze nadal czegoś brakuje. Dużo strat i niedokladnosci do momentu drugiej bramki. Strasznie dużo miejsca się robi, gdy przeciwnicy przekraczają połowę. Ważne 3 punkty, ale w pozostałych meczach trzeba zagrać lepiej.
-
- dobry261 24 kwietnia 2016, 09:30 · DyskusjaPolecają
3
Tak graja najlepsi? Rozumiem wygrali wysoko i to cieszy, ale jak dla mnie zagrali slabo i z lepszym zespolem mieli by problemy. A wynik wcale nie musial byc tak wysoki to przez pomylki sedziow strzelilismy az 6 bramek trzeba powiedziec sobie wprost. Pamietajmy ze mamy jeszcze 3 mecze w tym mecz z Espanyolem ktory bedzie najtrudniejszy i oni napewno nie zostawia nam tyle miejsca co Deportivo albo Sporting, beda gryzc trawe zeby nam przeszkodzic w zdobyciu LL, to dla nich by byo jak wygranie LM, wiec musimy poprawic nasza gre i widziec zaangazowanie bo czasami mi tego brakuje.
-
- Zagorzały Fan F.C.B 24 kwietnia 2016, 08:46 · Dyskusja
0
Kolejny ''mały finał'' za nami. Bardzo się cieszę, że znowu udało nam się wysoko wygrać bo po pierwszej połowie miałem spore obawy co do wyniku tego spotkania. Niestety nasza drużyna mimo wszystko zagrał dość słabo jak na swoje standardy do których nas przyzwyczaiła. Coś mi się wydaję, że wychodzi po prostu zmęczenie kończącym się na szczęście sezonem. Sędzia wczorajszego spotkania przeszedł samego siebie. Trzy karne w jednym meczu. Tego dawno nie widziałem. Fakt. Dwa z nich w pełni zrozumiałe ,ale ten trzeci to jakaś parodia. W takich sytuacjach po prostu trzeba być obiektywnym. Bardzo mnie cieszy forma Luisa. Urugwajczyk w końcu pokazał jak się powinno strzelać karne strącając tym samym ''pięknisia'' z fotelu lidera król strzelców. O to właśnie chodziło! Tak jak już wcześniej pisałem bardzo niepokoi mnie forma Neymara. Znacznie obniżył loty a te jego bezproduktywne zabawy z piłką strasznie irytujące. To nie gra piłkarska tylko prawdziwy futbol! Czas aby Brazylijczyk zdał sobie z tego sprawę. Kiedy można to można wiadomo, ale nie kluczowych momentach spotkania. Czas się obudzić z letargu na końcówkę sezonu. Tak czy inaczej mamy kolejne przekonywujące zwycięstwo. Statystyki bramek znacznie poszybowały w górę co bardzo cieszy. Jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nasi są źli i głodni a bramek a to gwarantuję spore emocje w kolejnych spotkania. Będzie się działo!
VEB!!!
-
-
Konto usunięteBrawo dla całej drużyny zasłużyli na to . Tak trzymać:) Tak grają najlepsi :) VEB !!!
-
- xaar12345
0
I znowu mamy wysyp pseudo sędziów w komentarzach, są przepisy których nie znacie :) 2 karne słuszne ten 3 tylko z dupy, co do Neymara to może jednak obniżyc mu pensje? zupełne dno i wodorosty..
-
- msn_misionv 24 kwietnia 2016, 00:44 · DyskusjaPolecają
2
wynik zdecydowanie lepszy niż gra
jedna bramka zdobyta ze spalonego
jeden kartny podarowany z kapelusza (przy tym karniaku którego wykonywał ney)
słaba 1-sza połowa
w 2-gej na szczęście coś drgnęło ...
sędziowanie nie ma co ale stało na bardzo wysokim poziomie w tym meczu .. :)
-
- Damian9305
0
Tak grają najlepsi :) VEB !!!
-
- th@les Polecają
10
Ten post pod spodem powinien być czytany jako pierwszy...Gra Neymara irytuje,jego zachowanie czasem również.Każdy może mieć słabszy okres i Ney też ma do tego prawo ale najbardziej martwi mnie to ,że ta sytuacja go frustruje.Za wszelką cenę szuka gola,wstrzymuje akcję dryblingami w miejscu i potrafi być złośliwy wobec przeciwnika.Niebawem nawet piłkarze drużyn,które "sprzyjają" Barcelonie zaczną traktować Brazylijczyka tak jakbyśmy tego nie chcieli by go traktowano.W ocenach potraktowałem go bardzo surowo,nawet może za surowo,wystawiając mu ocenę 5,5.Ale chłopak jest naprawdę daleko od swojej optymalnej dyspozycji.Najlepsze na tego typu sytuacje są treningi tego co nie wychodzi.Widać też po nim duże zmęczenie sezonem.Leo jak to Leo-fuoriclasse,jak mawiają Włosi,jak zaczaruje to nie ma zmiłuj.
Miło,że LE pozwolił Bartrze zagrać w II połowie.Tego chłopaka naprawdę nie powinien Lucho skreślać.Jaką przewagę ma nad nim Verma,że kosztował ileś tam milionów funtów? Tak szklanego zawodnika trudno spotkać .
Czy Vidal coś nawywijał ? Bo brak tego zawodnika w kadrze meczowej kolejny raz daje sporo do myślenia.Dla mnie to wygląda,że podpadł LE.
Ładny wynik,mogliby tak grac już do końca...
-
- th@les 24 kwietnia 2016, 00:20 · DyskusjaPolecają
4
No to się Suarez rozstrzelał na koniec sezonu.Można było sie spodziewać,że Sporting nie będzie stanowił zagrożenia i tak było.Alen dziś zupełnie niewidoczny a przecież potrafił się pokazać na tle kolegów kilkakrotnie z dobrej strony.
Zawodnikiem meczu oczywiście zostaje Luisito,El Pistolero (człowiek z pistoletami jak lubi mawiać Hudson-uwielbiam tego komentatora choć mało rozumiem angielski ) ale świetny mecz dla mnie zagrał dzis Don Andres-Ilusionista i Mascherano ( ten to ma kondycję za pół drużyny).
Wyobraźnia poniesie mnie troszkę dalej-było już,że nie wyobrażamy sobie Barcy bez Puyola,Xaviego,Leo itd.Ale gdy odejdzie Andres nie wiem kiedy znów zobaczę kogoś,kto tak panuje nad piłką,ktoś kto z taką gracją nią operuje ,tak świetnie podaje i komu tak trudno tę piłkę odebrać.
-
-
Konto usunięteJak mi ktoś kiedyś powie, że jest jakiś lepszy ŚN na świecie od Luisito, to parsknę śmiechem. Ponad 50 goli i 20 asyst to jest po prostu KOSMOS.
-
- tomek388 23 kwietnia 2016, 23:56 · DyskusjaPolecają
13
Nie chce teraz po kimś cisnąć, ale gdyby za takie "przewinienia" w polu karnym sędziowie odgwizdywali karne, to każdy mecz kończyłby się wynikami dwucyfrowymi. Jak można podyktować karnego za położenie dłoni na czyimś barku, po prostu położenie, nie szarpanie.. położenie. O bramce ze spalonego nie ma co się wypowiadać, bo każdy wie, jacy sędziowie w Hiszpanii są. Dobranoc.
Nie ma co, i tak Barca by wygrała, nawet bez tych sędziów. Niech ligę wygra najlepszy, i tyle. Dobranoc.
-
- fcbmaciej14 23 kwietnia 2016, 23:44 · DyskusjaPolecają
5
trio MSN wyrównało rekord z zeszłego sezonu 122 goli. :)
-
- kubaandres 23 kwietnia 2016, 23:34 · DyskusjaPolecają
1
Wynik poszedł w świat, każdy mecz to final, byliśmy lepsi i wygraliśmy. Ale... sędzie ... Skad go wytrzasneli? O ile pierwszy karny, ewidentny ruch ręka, o tyle druga i trzecia 11-stka z kapelusza, masakra poziom sędziowania.
A do tego strzał neymara, nie jeden amator strzeliłby lepiej, a tu piłkarz z krwi i kości z Brazylii, uważany za najlepszego w przyszłości strzela jak jakis laik, ledwo to wpadło.
Jedziemy dalej! Oby tak do końca !!
-
- Mikolaj_ssms 23 kwietnia 2016, 23:33 · DyskusjaPolecają
4
Krótka piłka.. dziwny, nieregularny mecz, mógł się skończyć zupełnie inaczej, jakby Sportingowi wpadło w pierwszej połowie. Dramatyczne sędziowanie, klasa okręgowej ligi polskiej. Momentami irytujący Neymar, do bólu skuteczny Suarez, rzucający rodzynki Messi, jakby wykorzystać wszystkie to powinno być lekko 10:0. Każdy kto chce sprzedać Neymara powinien sie rozpędzić, walnąć głową w mur, strzelić pół litra i się dopiero wypowiadać. Ma chłopak kryzys i to jest pewne, chłopaki go próbują rozruszać, ale nie idzie. Spokojnie, jeszcze się odbije a wtedy bedziemy stać, klaskać i kręcić głowami z niedowierzania i zachwytu!
-
- Domin10 23 kwietnia 2016, 23:16 · DyskusjaPolecają
2
Ci hiszpańscy ,,sędziowie,, naprawdę nie powinni sędziowac meczów piłki nożnej na takim poziomie. Oni najwyżej nadawaliby się do prowadzenia meczów 8 LM. Przecież oni po prostu psują piękno tego sportu i to oni często zostają bohaterami spotkań. Nie mowie tu tylko o dzisiejszym meczu, gdzie bez pomocy arbitra spokojnie wygralibysmy ten mecz, ale nie pierwszy raz się zdarza, że popełniają takie błędy.
-
- wpjtasss33 23 kwietnia 2016, 23:15 · DyskusjaPolecają
2
122 Bramki MNS a rekord 124

Sortowanie