Betis 2:2 Barcelona 2009
4 maja 2013, 23:42
- Przejdź do artykułuPrzed meczem z Betisem
W niedzielny wieczór Barcelona podejmie na Camp Nou Betis Sewilla. Powrót do ligowych realiów po klęsce w dwumeczu z Bayernem ma o tyle duże znaczenie, że zespół będzie chciał szybko zapewnić sobie tytuł mistrza Hiszpanii i zatrzeć fatalne wrażenie, jakie pozostawił ostatnimi występami. Tymczasem podopieczni Pepe Mela wciąż mają jeszcze szansę na grę w pucharach.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteMaksakraa, kolejny raz lekceważy lige...
-
- Matusiak95 5 maja 2013, 20:44 · Dyskusja
0
Żeby pobić rekord Realu w liczbie zdobytych goli, musimy dzisiaj manite pyknąć...
-
- KamilFCB12 5 maja 2013, 20:39 · Dyskusja
0
jaaaa zamiast dać mocną 11 bo i tak będziemy grać tylko w lidze to nie da rady nie przetłumaczysz : O
-
-
Konto usunięteTito = KONSERWATYSTA
-
-
Konto usunięteDziwi mnie, że Dos Santos chce zostać w Barcy, ani na wypożyczenie nie chce iść, tu nic nie gra grzeje tylko lawę, w taki sposób to się tylko zmarnuje.
-
- dezkrit 5 maja 2013, 20:29 · Dyskusja
0
na tym się skończy Panowie, że w przyszłym sezonie chuja ugramy za przeproszeniem. Tito zamiast ogrywać piłkarzy, którzy powinni być alternatywą na dane pozycję, tutaj mowa o Bartrze, o Thiago, o Montoyi to dalej wciska fatalnie grającego Xaviego i Adriano na stopera, czy Alvesa.
Irytuje mnie ten człowiek.
-
- bartulek98 5 maja 2013, 20:27 · Dyskusja
0
Dziwna sytuacja. Młodzi zamiast grać siedzą na ławie w takich gorszych meczach. A jak przyjdzie "spotkanie sezonu" to Tito wpuszcza BARCE "B". Głupia decyzja Vilanowy. :(
-
-
Konto usunięteThiago i Delofeu uciekną za darmo, a za 4 lata Barca da za nich po 25mln.
-
- ZdenekSmetana 5 maja 2013, 20:22 · Dyskusja
0
Ale te decyzje Tito wkur*iają;/
-
- Astad 5 maja 2013, 20:22 · Dyskusja
0
piachuFCB
Ja to wiem i też chciałbym Thiago i Montoye w składzie. Próbuje jakoś zrozumieć tok myślenia naszego trenera. Nie może a na pewno jest zmęczony, mimo tego co widzimy Tito i tak będzie mówił że rotacja w tym roku została przeprowadzona lepiej niż kiedykolwiek.
-
-
Konto usunięteTito po młodych sięga jak jest już pod ścianą i nikogo niema.
Dziś szanse powinien dostać Delofeu, Tello, Bartra,Dos Santos, Thiago.
Po kija Xavi, gra w każdym meczu, a później wysiada z przeciążenia, po co Sanchez jak i tak nic nie strzeli.
-
- Chudini 5 maja 2013, 20:20 · Dyskusja
0
Czyli krasnalek i szklaneczka znowu na stoperze .... Może minuty dostanie Deulofeu ( strzelec 18 bramek w Segunda). Liczę na dobry mecz Alexisa i jakieś przełamanie Villi. Po raz kolejny nie wchodzi Bartra. A później mamy się dziwić czemu nie najlepiej wypadł w arcyważnym spotkaniu z Bayernem
-
-
Konto usunięteSam Messi juz nie wie czy jest zdrowy

Sortowanie