Bramki: Barcelona - Atletico 4:1
-
-
Konto usuniętefcbcule
Nie wspominając o tym jak piękne są te bramki.
-
- bkatalonczyk1 18 grudnia 2012, 10:51 · Dyskusja
0
Ma ktos bramki po polsku moze ?
-
- mekston 17 grudnia 2012, 22:45 · Dyskusja
0
WojtMessi19
Ten mecz pokazał, że piłka nożna to sport drużynowy i jeden Falcao w Atletico meczu nie wygra, tak jak Messi nie mógł wygrać tego w RPA, mimo, że grał naprawdę nieźle. Falcao wcale nie miał oczywistej sytuacji kiedy strzelił gola - najpierw wygrał pojedynek biegowy z Busquetsem, a później podcinka ala Messi. Do tego to cudowne uderzenie głową i słupek. Falcao to jest napastnik - klasyczna "9" - bez podań nie można grać.
-
-
Konto usunięteWojtiMessi19
Prędzej w meczu istniał Falcao niż w Tobie szacunek.
-
- WojtiMessi19 17 grudnia 2012, 22:12
0
-
- FCBarcelona4Ever 17 grudnia 2012, 20:44 · Dyskusja
0
Widać że komentator jest za Barcą
-
-
Konto usunięteBramkę Adriano mogę oglądać do znudzenia :D
-
-
Konto usunięteKowall10
Dziwne, bo ja widzę go na czwartym po Adriano, Valdesie i Leo.
Marko121
Szczerze? Ja nie kocham. Kocham Adriano, bo jest genialny. Jak dalej będzie tak grać to boję się o miejsce Alvesa w składzie, chociaż to on jest podstawowym obrońcą.
v3go
46 punktów na 48. 46 NA 48 DO CHOLERY! Po co zmieniać skład, skoro jest powodem takich fantastycznych statystyk? Po co wpuszczać Tello, skoro to Alexis i Pedro wracają do swojej optymalnej formy? Nie wiem co jeszcze Tito ma zrobić, żebyście w końcu mu zaufali. Niektórzy tutaj nie widzą jego zasług, a ciągle go krytykują. Za co? Za to, że miał najlepszy (bodajże, mogę się mylić) start w historii? To gratuluję.
I naprawdę radzę się opanować. Sezon jeszcze się nie skończył i nawet jeżeli mamy 13 punktów przewagi, nie powinniśmy ulegać chwili. Pewność siebie często jest zgubna. A druga sprawa, jeżeli kogoś interesują komentarze na stronie Madrytu to sam sobie tam zajrzy. Tylko prowokujecie.
-
- misiaty7 17 grudnia 2012, 19:43 · Dyskusja
0
SirBastos
Nie to nie jest tak. Najpierw chca Ville w 11-stce strzeli bramke czy wejdzie i strzeli wszystko ok. Pozniej przychodza dwa mecze w ktorym David gra slabo i chca go na lawie, po czym chca go znow w 11 bo jest slabo dysponowany Pedro. Zeby bylo jeszcze smiesniej to jak ktos zagra dobry mecz to i tak jak ktos jest anfyfanem (najwiecej Alexisa) to i tak Ci napisze ze gra piach itd.
Najbardziej pocieszajace jest jednak to ze mamy spora przewage w lidze i tak jak powiedzial Pique "teraz mozna tylko przegrac lige" ale i tak wiekszosc narzeka (bijemy rekordy) i kazdy uwaza sie za lepszego trenera od Vilanovy, lepszego stratega i jesli jakis zawodnik slabo gra to obarczaja wina trenera. Jeszcze lepiej to wiekszosc chcialaby zeby skrzydlowi strzelali po 20 bramek i kazdy mecz musi byc wygrany 5-0 minimum bo jak nie daj Boże strcimy bramki to trzeba nam obroncy !
No i na koniec pozostaje zabawa w zarzad czyli Transfery! Najlepiej kupic Falcao, Aguero, Neymara itd. I z pewnoscia sa oni gwarancja 30 goli bo przeciez nie moze grac gorzej w koncu to maszyny nie ? :)
Pozdrawiam

Sortowanie