Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Xavi Hernandez 6 30 marca 2013, 20:03
0
-
- Xavi Hernandez 6 30 marca 2013, 20:03
0
-
- 30 marca 2013, 20:03 · Dyskusja
0
Tello zawodnikiem meczu !
-
- skyline94p 30 marca 2013, 20:02 · Dyskusja
0
Może i przesadzam trochę ale mogliby się wziąć w garść i wygrać ten mecz a tak to może być nerwowo do końca sezonu ;/
-
- Kapitan hawk 30 marca 2013, 20:02 · Dyskusja
0
Dla niektórych mam mały apel...Odstawcie FIFĘ albo chociaż zmieńcie poziom z amatora na wyższy...
-
- Vamos Barca :) 30 marca 2013, 20:02 · Dyskusja
0
straszna głupia strata punktów mecz Barca oddała za darmo mieli spokojnie 2-1 i mysleli ze dojada do konca meczu na spokojnie oby Real nie wygrał teraz bo bedzie juz tylko 11 pkt i nerwówka w końcówce sezonu niepotrzebna dobrze ze messi pokazał znowu klase i strzelił19 zespołom w La Liga i w 19 meczu z rzędu takie cos napawa do dumy ze właśnie w barcy gra najlepszy piłkarz tej ziemi :)
-
- mariuszmp82 30 marca 2013, 20:02
0
-
- Grabarz1750 30 marca 2013, 20:02 · Dyskusja
0
Krystian_mix
Odezwał się kibic stulecia...
Liga NIE JEST wygrana póki jest matematyczna szansa na utratę lidera, wbijcie to sobie dzieciaki do głów!
-
- Daro-GucioFcB 30 marca 2013, 20:01 · Dyskusja
0
Bartra i montoya zagrali dobrze i nikt mi tego nie wmówi bardziej piqe z alvesem dali ciała w bloku obronnym!!
-
- MaciekFCB1899 30 marca 2013, 20:01 · Dyskusja
0
hoeniker
Nie ma co szukać usprawiedliwień typu, rezerwy, we wtorek LM, jeśli chce się wygrać mecz i wszyscy wykażą choć odrobinę chęci to można wygrać. Ale jeśli totalnie odpuszcza się mecz, to o czym my mówimy. Jeśli Barca będzie tak dalej podchodzić do ligi to mamy po mistrzostwie.
-
- StrangeFruit 30 marca 2013, 20:01 · Dyskusja
0
A tak w ogóle,to całkiem fajnie się ten meczyk oglądało,były emocje! Szkoda tylko,że straciliśmy punkty..
Ps. Rada dla płaczących dzieci- przerzućcie się na inny klub/dyscyplinę,bo takich kibiców na nie potrzeba!

Sortowanie