Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Vamos Barca :) 30 marca 2013, 20:09 · Dyskusja
0
Barca na własne życzenie zacznie komplikować sobie ligę ;/ Real tylko dostanie przez to wiekszej motywacji do zdobywania punktów i nie odpuszczą i ludzie skończcie pierdzielić ze liga jest juz wygrana ! bo sama sie Barcelonie nie wygra trzeba te 9 kolejek dograć i nie tracić bez sęsu pkt... bo przy ostatniej kolejce moze sie okazac ze Real bedzie miał juz tylko 3 pkt straty i co wtedy ? wielka nerwówka jak zawsze ! lepiej tego uniknac
-
- StrangeFruit 30 marca 2013, 20:09 · Dyskusja
0
Xavi Hernandez 6
Wyjdź,proszę..
-
- Xavi Hernandez 6 30 marca 2013, 20:09
0
-
- siael 30 marca 2013, 20:09 · Dyskusja
0
Bartra, Pique, Fabregas i Thiago zagrali dzisiaj fatalnie- na uwagę zasługuje fakt że: ten pierwszy i drugi mieli spory(!) udzial przy obu straconych bramkach, a Fabregas ani Thiago nie mieli absolutnie żadnego udziału przy obu strzelonych bramkach. To najlepiej oddaje dzisiaj grę Naszych 4 wychowanków. Niepewnie w obronie, brak kontroli w środku pola i ratuje Nas po dzisiejszym meczu jedynie indywidualny geniusz Messiego i Tello
-
- Panko92 30 marca 2013, 20:08 · Dyskusja
0
Eh, trudno w zasadzie zaakceptować ten remis bez większej frustracji, bo tak naprawdę nie jest on wynikiem jakieś niebotycznej gry Celty w końcówce, ale naszego zbytniego rozluźnienia oraz braku należytej koncentracji. Szkoda, jednak uważam, że nie ma co się jakoś specjalnie rozczulać nad tym spotkaniem, bo przecież prawdziwie istotny mecz czeka nas już w środę i to właśnie o nim powinniśmy teraz myśleć.
-
- davidek1997 30 marca 2013, 20:08 · Dyskusja
0
To co robi Alves I Pique na obronie to woła o pomstę do nieba trzeba koniecznie kupić nowego stopera !!!
-
- Xavi Hernandez 6 30 marca 2013, 20:08
0
-
- Marcin199310 30 marca 2013, 20:08 · Dyskusja
0
Powinniśmy brać przykład z Bayernu Monachium. 9:1. Trzeba dobijać rywali a nie się bawić i tracić gole w końcówka (nie pierwszy raz).
-
- Ishotthesheriff 30 marca 2013, 20:08 · Dyskusja
0
Totalna rozwałka w Monachium- 9:1
-
- Xavi Hernandez 6 30 marca 2013, 20:08
0
-
- Katarzyna Oracz 30 marca 2013, 20:07 · Dyskusja
0
Barca to Barca i ona zawsze potrafi sie podniesc patrząc np na mecz z Milanem awans wydawał sie niemozliwy. A jedna sie udało.
I LOVE BARCA FOREVER !!!!
-
- Xavi Hernandez 6 30 marca 2013, 20:07
0
-
- Xavi Hernandez 6 30 marca 2013, 20:07
0

Sortowanie