Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- kamilg221 30 marca 2013, 20:23 · Dyskusja
0
ja tu co chwile czytam ze lige juz wygralismy.dla mnie to byl ostatni blad jesli chcemy naprawde spokojnie wygrac mistrzostwo.a niech zgubia gdzies punkty i dadza realowi nadzieje.wtedy to naprawde bedzie nerwowo.no chyba madryt tez gdzies sie potknie ale na to bym nie liczyl
-
- antonioo 30 marca 2013, 20:23 · Dyskusja
0
Nie ma co dramatyzować i popadać w panikę. Jeszcze szanse matematyczne ma nasz odwieczny rywal, ale już nawet oni odpuścili ligę, sam wielki Mou by Wam to powiedział.
Taka Barca, z taką przewagą jakby straciła 'majstra' to by było upokorzenie 21 wieku i wszystkie serwisy by chyba poupadały na jakiś czas.
Majstra już mamy, głowa do góry.
-
- Baaaaarca12 30 marca 2013, 20:22 · Dyskusja
0
Zagraliśmy spora częścią rezerwami, tak? Moze nie najlepszy mecz ale kiedy jak nie w takich meczach maja sie uczyć mlodziaki?
-
- Antimadridista~ 30 marca 2013, 20:22 · Dyskusja
0
Ale Bayern pocisnął.
-
- ardhimor 30 marca 2013, 20:21 · Dyskusja
0
http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/spieltag/1-bundesliga/2012-13/27/1441877/livematch_bayern-muenchen-14_hamburger-sv-12.html
Bayern zaczynam sięich bać!
-
- Ten który ogląda każdy mecz 30 marca 2013, 20:21 · Dyskusja
0
Jak tam real panowie?
-
- RealFan22 30 marca 2013, 20:20
0
-
- pax 30 marca 2013, 20:20 · Dyskusja
0
Villa kolejny mecz do kolekcji, po dwóch dobrych spotkaniach wrócła normalność czyli przeciętność. 25 minut to wiele, aby oprócz strat pokazać się w meczu, nic nie pokazał. Prasktycznie w meczu nie zauważalny.
Mam tylko pytanie przy praktycznie ostatniej sytuacji w meczu, dlaczego to Alves dochodzi do piłki na linii końcowej i zagrywa z prawego skrzydła, gdzie był wtedy Villa. Nikt oprócz Messiego nie wchodził do dośrodkowania, więc gdzie. Nie asekurował wejść Alvesa ani go nie wypuszczał na obiegnięcie. Znowu mecz spacerek. Ach, znowu będą minusy. A na tym portalu i tak dostanie wysokie noty, Tello dostanie ZM, ale Villa będzie w pierwszej trójce. Może wymyślą kilka fikcyjnych sytuacji (tak jak w meczu z Realem), aby podciągnąć mu punktacje.

Sortowanie