Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- fanoflakers 30 marca 2013, 21:06 · Dyskusja
0
ajep;
Człowieku, graliśmy z przed ostatnią drużyną ligi. Remis jest dobry? Zobacz sobie terminarz, w następnych wyjazdach wg. Twojego myślenia to nie mamy co liczyć na punkty. I nie mów mi o PSG, bo jak ich przejdziemy, to będą półfinały...wtedy też mamy "odpoczywać" w lidze? Zresztą tak jak pisałem wcześniej, z Celtą powinniśmy wygrać grając samymi rezerwami.
-
-
Konto usunięteEnduu
Obie nazwy są poprawne. Interesuję się trochę Juventusem, także nie rób ze mnie kretynki.
-
- Hasz29 30 marca 2013, 21:04 · Dyskusja
0
Alves w tym sezonie zawalił juz pare takich sytuacji juz dokładnie nie liczyłem ale minimum 5 goli padło w podobnych okolicznościach Thiago może niech idzie do MU jak go chce Ferguson bo ja go nie widzę jako następca Xaviego Fabregas bez komentarza Song rownież o Alexisie nie wspomne bo szkoda mi go juz
-
- Kapitan hawk 30 marca 2013, 21:03 · Dyskusja
0
barcawooorld- no właśnie!:P
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:03 · Dyskusja
0
Sielsi z Najlepszej Ligi Świata traci "tylko" 22 punkty do lidera, a trzeci Tottenham "jedyne" 20 (tak, znowu ten Bale).
-
-
Konto usunięteBaaaaarca12
Ja nie lubię Alexisa i nie płakałabym, gdyby Barca zrezygnowała z jego usług, ale potrafię go docenić i potrafię skrytykować, kiedy na to zasługuje. Bywam tutaj często i widzę ilu jest zwolenników Villi. Nawet kiedy źle grał, to mówili, że wszystko jest w porządku, a kiedy Tito go nie wystawiał to obrywał po uszach i już co niektórzy wyrzucali go z ławki szkoleniowej. I o to mi chodziło.
Astad
Nie chodzi mi o Ciebie, tylko piszę ogółem. Villa ma tak dużo sympatyków, że co by o nim nie napisać to zaraz sypie się masa kontrataków i minusów - mało znaczących, ale jednak. Wiem, że pax jest hejterem - wybacz! - bo po każdym meczu miesza Guaje z błotem, ale ma takie prawo, tak samo jak fanatycy Davida mają prawo go wychwalać pod niebiosa.
muti
YYY. Od zawsze? Spowodowane jest to tym, że mają trykoty w biało - czarne pasy. I nie natali11, a natall11, ale nie szkodzi, dużo osób myli (;
-
- Kapitan hawk 30 marca 2013, 21:02 · Dyskusja
0
Sorki za off top,ale zobaczcie to:)
http://www.fcbarcelona.com/football/formative/detail/article/fastest-youth-goal-ever-marc-jurado-scores-after-just-five-seconds
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:01 · Dyskusja
0
@albiLJA
Wczoraj widziałem na ulicy kobietę, która miała zielono-niebieskie. Propozycja dla Pique.
-
- Baaaaarca12 30 marca 2013, 21:00 · Dyskusja
0
Pewnie Natall11 nazywa ich tak z uwagi na ich herb i koszulki (biało-czarne w paski ) ;]
-
- Enduu 30 marca 2013, 21:00 · Dyskusja
0
Bez kitu glupie uzalanie sie nad tym ze lige mozemy stracic wsadzcie sobie w buty ludzie.. nie wiem co oni by musieli grac i jakim skladem do konca ligi oczywiscie zeby tą 11-ptk ( o ile real wygra) przewage stracic.. No spojrzcie na kalendarz dzis ten odpoczynem podstawowym piłkarzom sie nalezal.. Mecze reprezentacyjne itp.. We wtorek wyjdzie swieza 11 i zobaczycie ze ten remis mial bd swoje + ..
-
- ajep 30 marca 2013, 21:00 · Dyskusja
0
sracie ogniem ja od 1 minuty liczyłem na remis tak na remis bo wychodzimy praktycznie 2 składem w tym niegrającymi od dawna Bartrą i Montoyą i cieszę się z takiego wyniku i z gry rezerw ten mecz był swoistym przeglądem formy czy dyspozycji piłkarzy stworzył mape dla sztabu na kogo można śmiało postawić a kto potrzebuje więcej treningu.
Mecz czysto edukacyjny, wynik dla mnie jak najbardziej do przyjęcia.
-
- 30 marca 2013, 21:00 · Dyskusja
0
Właśnie , nikt nie wspomina o zwycięstwie Juve i Southampton :)
-
- 30 marca 2013, 21:00 · Dyskusja
0
Nie oglądałem meczu ale po relacji wnioskuję, że nasza obrona odegrała komedię po raz kolejny...

Sortowanie