Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- Legia1916 30 marca 2013, 21:36 · Dyskusja
0
Nie ma co się martwić tym remisem. Zgodnie ze świecką tradycją Barcy musieliśmy stracić gola (niestety straciliśmy dwa). Graliśmy w mocno rezerwowym składzie. Zagrali młodzi w obronie. Można mieć do ich gry zastrzeżenia, ale zagrali i to się liczy. Niech się ogrywają. Tello najlepszy u nas, a Messi zaliczył kolejnego gola. Najważniejsze to zagrać we wtorek tak jak rewanż z Milanem i będzie OK. Priorytetem jest teraz Liga Mistrzów, bo przewagę w lidze mamy dużą, a oszuści z Realu jeszcze się wyłożą i pogubią punkty. Najważniejsze to stuknąć PSG.
-
- fanoflakers 30 marca 2013, 21:34 · Dyskusja
0
BarcaForever24
Tak jak Barca jest Blaugrana, tak Juve jest Bianchonerri, a nie zebrami.
-
- 30 marca 2013, 21:34 · Dyskusja
0
Chyba mnie nie zrozumiałeś/zrozumiałaś żaden trener/asystent trenera nie powie ,że przyjeżdżają by meczu nie przegrać.
Widać było,że ewidentnie się nie wysilali , nie licząc Tello .
-
-
Konto usunięteEnduu
Zabrakło mi rzeczownika, więc użyłam "kretynki". Rozumiem, nie ma sprawy.
fanoflakers
No widzisz, to taki nieprzewidywalny sport, że po 20 latach się dowiedziałeś.
Baaaaarca12
Tym bardziej, że Barca ma trenera, który wygrał nam już praktycznie ligę i radzi sobie naprawdę dobrze. Ciężko powiedzieć na niego złe słowo, ale są ludzie, którzy się w niego bawią i sprzedają zawodników po jednym nieudanym meczu. Ale skoro zremisowaliśmy z taką drużyną (z całym szacunkiem) to widać zawinił cały skład, a nie jednostki. Ja na przykład jestem zakochana w grze Abidala, ale co ja mam do gadania? Mogę sobie narzekać, że nie grał, a i tak jestem wdzięczna Tito, że pokazuje nam tak piękny football. (Nie mówię o dzisiejszym spotkaniu)
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:32 · Dyskusja
0
Błaganie tu nic nie da. Tak powiedział i koniec. O założeniach nic nie wspominał ;)
-
-
Konto usunięteMario0306
Chodzi o to, że nazwałam Juventus Zebrami i koledzy niżej stwierdzili, że to nie jest przydomek klubu z Włoch (; Co do Twojej wcześniejszej wypowiedzi, zdaję sobie sprawę z umiejętności piłkarzy Bayernu, ale jednak spodziewam się, że Juventus sobie z nimi poradzi. Według mnie jest lepszy. Naprawdę byłabym zadowolona, gdyby spotkali się w finale z Katalończykami. Neuer jest fantastyczny, ale ciężko go porównać z doświadczonym Gianluigim... Nie postawiłabym go w czołowej 3, aczkolwiek szanuję Twoje zdanie. Co do Villi i Alexisa - w pełni się zgadzam, choć trzeba przyznać, że ostatnio Sanchez się trochę poprawił. Mało, ale dobre i to.
BarcaForever24
Dokładnie. Tak jak Barca jest Blaugraną (chyba wszyscy wiemy dlaczego), tak Juventus jest Zebrami, bo mają biało - czarne trykoty przypominające to zwierzę.
-
- 30 marca 2013, 21:29 · Dyskusja
0
a co miał powiedzieć ,że przyjechali nie przegrać ? .. błagam
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:28 · Dyskusja
0
Pod koniec w naszych szeregach zapanował lekki chaos. Celta biegała 2x szybciej, a my zamiast do przodu to jakieś niemrawe ruchy do tyłu i... klops.
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:27 · Dyskusja
0
@ajep
Roura powiedział po meczu, że przyjechał wygrać ;)

Sortowanie