Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteAAlexis miał tydzień odpoczynku w meczu z 2 drużyna o końca powinien robić coś wiecej niż genialne otwieranie przestrzeni Messiemu
-
- 30 marca 2013, 21:18 · Dyskusja
0
Prawda jest taka,że Wasza ekscytacja "przebudzeniem" Alexisa po jednym dobrym meczu była zbędna.
-
-
Konto usunięteDrapik w sumie masz racje. Barcelonie przemianowany, w innych klubach pewnie grał by w srodku jako Defensywny pomocnik
-
- Shadow_Man 30 marca 2013, 21:16 · Dyskusja
0
Ale nas jebli przy 1-0, akcja której nie powstydziłaby się sama... Barcelona.
-
- 30 marca 2013, 21:15 · Dyskusja
0
@pawelbun23, Mascherano prawdziwym obrońcą ;]
-
- wrinkles 30 marca 2013, 21:14 · Dyskusja
0
Spójrzcie na terminarz... Z trudniejszych rywali czeka nas jeszcze Atletico, Malaga i co jak co - Espanyol (wiadomo dlaczego)...
Do tego 5 meczy gramy u siebie.
A real? Na nich też czeka Atletico i Malaga. Chyba nikt nie wierzy, że wygrają wszystko do końca?
Po to zrobiliśmy sobie taką przewagę, aby przed meczami LM (zwłaszcza w tej fazie) pozwolić sobie na stratę punktów, dzięki czemu odpocząć mogą sobie nasi kluczowi zawodnicy.
-
- siael 30 marca 2013, 21:14 · Dyskusja
0
Alexis dzisiaj parę razy genialnie otworzył przestrzeń Messiemu i Alvesowi, tak zbiegając do środka idealnie w tempo że "zabierał" za sobą obronców. Fakt, że z tych sytuacji nic nie było wynika z tego że ani Fabs ani Thiago nie umieli chociaż raz dobrze zagrać prostopadłej piłki
-
- bartez3556 30 marca 2013, 21:13 · Dyskusja
0
No i Iniestę za późno wpuścili,nie wspominając już o tym,że Xavi kontuzjowany...
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:13 · Dyskusja
0
@cules100pro
...na straty ;)
-
- cules100pro 30 marca 2013, 21:12 · Dyskusja
0
Jak Bartra się spisał bo nie mogłem oglądać ? Z góry dzięki za odpowiedź
-
- BarcaForever24 30 marca 2013, 21:10 · Dyskusja
0
Odnośnie Juve, ich nicki...
[La] Vecchia Signora (The Old Lady)
[La] Fidanzata d'Italia (The Girlfriend of Italy)
[I] bianconeri (The White-Blacks)
[Le] Zebre (The Zebras)
[La] Signora Omicidi (The Lady Killer)
[La] Goeba (Gallo-Italic for: Hunchback)
Są zebry jak w pysk szczelił ;)

Sortowanie