Celta - Barcelona 2:2
30 marca 2013, 17:33
- Przejdź do artykułuTylko remis na Balaídos
Przed dzisiejszym spotkaniem zdecydowanie największe emocje wzbudzała jedna informacja. Powrót Abidala. Kataloński bohater wygrał najważniejszy mecz swojego życia - wygrał walkę z chorobą i spełnił swoje marzenie o powrocie do futbolu. Taka wiadomość miała jeszcze bardziej podbudować zespół, który swoje morale podniósł demolując w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów włoski Milan. Każdy z nas zdawał sobie sprawę, iż Éric nie zagra od początku, ale wszyscy wierzyliśmy, że wejdzie na boisko choćby na chwilę, będąc przywitanym owacją na stojąco mimo że Barça grała na wyjeździe.
Czytaj więcej-
- bartez3556 30 marca 2013, 21:10 · Dyskusja
0
Nie ma co,Tello zawodnikiem meczu Barcelony,a czemu Sanchez grał od początku zamiast Villi ,gdzie on był zbędny to ja nie wiem.
-
-
Konto usunięteRywale Bayernu wystawili dziś obrońców ?
-
- Baaaaarca12 30 marca 2013, 21:09 · Dyskusja
0
Natall11
Moze i racja, nie bywam tutaj aż tak często i tego tak nie widzę, to moze dlatego. W sumie po tych 25 min Villi to nie ma o czym pisać, bo spacerowal po boisku ;] ja nie kryje sie czasem z rozsądna krytyka w jego stronę, ale wiem na co go stać i wiem rownież ze wielu kibiców ma do niego słabość.. Ale to nie oznacza, ze powinni go wielbic ;]
-
- 30 marca 2013, 21:09 · Dyskusja
0
A tak btw. Gareth Bale nowym Ronaldo !
-
-
Konto usunięteJuve gra systemem 3-5-2. Myślę, ze tracimy dużo bramek bo gramy tylko dwójka prawdziwych obrońców( Pigue Masche) bo Alves i Alba są raczej skrzydłowymi i bardziej udzielają się w ataku niż obronie, a gdy Pigue robi wypad na połowę przeciwnika to już w ogóle masakra. W meczu z Milanem Alba był "przywiązany" do obrony i nie angażował się w ofensywę, co uratowało Brce od straty gola. Tak sobie rozmyślam, a gdyby zagrać 3-5-2, w obronie Pigue Sergio I Masche. Do pomocy przesunąć Alvesa i Albe, obaj maja żelazne płuca i biegali by wzdłuż boiska. Gdy Barca atakuje oni również biorą udział w akcji,a gdy przeciwnik atakuje cofają się do obrony. W środku rządzili by Xavi i Iniesta a w ataku Messi i Villa ale nie na boku tylko w obrębie pola karnego bo dobrze się rozumieją. Często jest tak, ze grajac 4-3-3 jak Pedro albo Alexis sa na skrzydle dublują sie piłkarze tak ze na flankach czasami widać przy sobie dwóch piłkarzy a w polu karnym żadnego. Pep juz probował takiej taktyki ale po paru meczach zrezygnował z tego pomysłu, szkoda. Myśle, ze tak jak gra Juve czyli 3-5-2 udało by sie rozwiązać parę problemów. Czekam na minusy :)
-
-
Konto usunięteCałym sercem będę za Juve ......
-
- 30 marca 2013, 21:08 · Dyskusja
0
Alves 30 lat i coraz więcej błędów , Adriano 29 lat więcej się leczy niż gra , Abidal już 34 lat i nie wiadomo czy kiedykolwiek wróci , Pyuol to już 35 lat i od kontuzji do kontuzji taką mamy obecnie obronę ! Tu już nie ma co mówic o kupnie tylko środkowego obrońcy , bo gołym okiem widac że brakuje też bocznych , bo jakoś nie wierzę że Tito da szansę gry Bartrze czy Montoyi , po prostu Villanova nie ma takiej odwagi jaką miał Pep , który wprowadzał do zespołu młodych zawodników !
-
- fanoflakers 30 marca 2013, 21:07 · Dyskusja
0
W życiu nie słyszałem o zebrach z Turynu, a piłkę oglądam od 20 lat.
-
-
Konto usunięteMecz zremisowany ale historyczny,wielki wyczyn Argentyńczyka.
-
- Mario0306 30 marca 2013, 21:07 · Dyskusja
0
natall11
O zebrach już inni wspomnieli w komentarzach. Może i Juve ma zdolniejszych piłkarzy, ale Bayern tworzy monolit, są fantastycznie zgrani, a ich pressing jest niesamowity, bramkarz mimo, że ostatnio poepłnia koszmarne błędy według mnie jest w czołowej 3. Mimo, że w obronie grają: Dante, Badstruber, czy van Buyten, to świetnie sobie radzą. Na szczęście Juve i Bayern wpadli an siebie i jeden z wielkich faworytów odpadnie. Myślę, że jednak UEFA dąży do finału Barca- Real, rok temu się nie udało, może teraz. Ktoś z dwójki Juve- Bayern odpadnie, a wiadomo, że każda z nich może nam zaszkodzić, zostanie ktoś z dwójki Mlaga- Dortmund, które będą do ogrania ( Borussia robi ogromne wrażenie przez cały sezon, jednak nie ma ławki rezerwowych co w meczach półfinałowych pewnie okaże się zgubne).
Co do dzisiejszego meczu, to Villa i Alexis powinni się wstydzić, że nosząc barwy FCB grają tak słabo przez cały sezon. Dobre występy obu tych piłkarzy można policzyć na palcach jednej dłoni. Wiem, że jest tu dużo fanów Villi, ale ogarnijcie się, on gra słabo, a Alexis tragicznie
-
- constantine16 30 marca 2013, 21:06 · Dyskusja
0
Zamknąłbym ten mecz na rekordzie Messiego i fajnej grze Tello.

Sortowanie